2737
2739
عنوان

باشگاه لاغری دوستان با اراده

| مشاهده متن کامل بحث + 13650 بازدید | 715 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من قبلآ هم زیاد بخور نبودم،بی تحرکی و یبوست چاقم کرد.بعد از اینکه تصمیم به لاغری گرفتم مصرف نشاسته،شکر،روغن وخوراکیای پرضرر رو محدود کردم+ورزش
دوست دارم با اعتماد به نفس کامل مقابل نگاهای پر عشق همسرم گام بردارم.به امید اونروز...
2740
خیلی خوب کاری کردی که مواد نشاسته ای رو محدود کردی من بهت یه رژیم می گم اگه تونستی باهاش خوب کم کنی که هیچ ولی اگه نشد برو دکتر تغذیه تو اون مدت هم دنبال دکتر تغذیه باش
LilySlim Weight loss tickers
من رژیمی که برات میزارم حدود 1700تا کالری داره بیشتر می خوری حدودا یا کم تر اگر هم نمیدونی برام بنویس مثلا ناهار یا شامو صبحانه و میان وعده ها و هله هوله ها چی می خوری
صبحانه: 2کف دست نان+1لیوان شیر+1لیوان چای تلخ یا شیرین شده با شکر مصنوعی +60گرم پنیر (2قوطی کبریت پنیر) میان وعده ساعت 10صبح:2عدد میوه متوسط فصل (2تا سیب گلاب متوسط) ناهار:1.5کفگیر برنج+3تکه گوشت خورشتی +3قاشق آب خورششت مثلا قورمه سبزی+1کاسه سالاد کاهو با آبلیمو +1پیش دستی سبزی خوردن میان وعده دوم 2عدد خرما+1لیوان چای شام :1.5کف دست نان (منظور بربری یا سنگک است لواش 4کف دست و تافتون3کف دست میشه)+1.5 قاشق املت توجه کن که برای پخت غذای روزانه در کا باید 4 قاشق مربا خوری روغن مایع مصرف کنی
2706