2733
2734
عنوان

باشگاه لاغری دوستان با اراده

| مشاهده متن کامل بحث + 13669 بازدید | 715 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام...به همگی...چون من هستم مامان داره خوب وزن کم میکنه...خخخ.....روز 5 رزیم...تخم مرغ...قبلشم چربی سوزی میگرفت...من درگیر کنکورم ببخشید زیاد وقت نمیکنم بیام
من فاطمه هستم و شیدا دوستمه که به خاطر نجاتم کاربریش داده من تا کمکم کنید خودم نجات بدم از بدبختی.واسم بی زحمت صلوات بفرستین آدم بشم
به همه دوستان جدید هم خوش آمد میگم. رونیکا جون شما هم بیا دیگه من 3 روزه خونمو رو به راه کردم. کجایی شما ؟؟؟؟؟؟؟؟ بیایم کمک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شیدا جون اراده مادرتون به من انرزی میده. تبریک به ایشون. مامان لیلی بیا کجایی پس تاپیک هم که نرگس جون عوض کرد. مامان سارا عزیز خیلی خوبه هر روز ورزش میکنی آفرینننننننن خانومی.
خدا همه جا با من است و همه چیز نیکوست!
آفرین ملیکا جونم تازه خونه نو مبارکه من همیشه صبح ها زود5 پا میشم الان تابستونی می خوابم تا7 سارا جونم وقتی می گم برنج یعنی برنج حالا دوست نداری 1.5کف دست بدون انگشتان نان ببخشید ر فته بودم دنبال کارای وامم
LilySlim Weight loss tickers
ملیکا جون یکی از اساتید فرمودند رژیم تخم مرغ کبد را دچار ناراحتی می کند و به من دستور دادند فقط کالری شماری و در ضورت استپ چربی سوزی یا پروتئینه و رژیم ترکیبی خودم رو کیمی بهش برنج و نان هم اضافه کردند البته فرمودند : نانت را خوب سوخاری بخور کالریش کمتره برنجتم خواستی قهوه ای بخور نمیدونم چی کار کنیم به نظرت بگیریم رژیم تخم مرغ رو یا با کالری شماری بیایم پایین؟ شیدا مامان با رژیم تخم مرغ چقدر کم کردن؟
LilySlim Weight loss tickers