2737
2739
بچه ها من سال پیش برای کنکور ارشد خودنم تا مهر بعدش خورد به اسباب کشی و نتونستم بخونم ... امتحان دادم و با رتبه 700 مجاز شدم . ... اما انتخابام رو قبول نشدم ....

الان باردارم ... خیلی خیلی دوست دارم درس بخونم . هم دوست دارم دوران حاملگیم یه کاری کرده باش (تو خونه بیکارم) ... هم اینکه نمی خوام چیزایی که خوندم بیشتر یادم بره ...

اما از اون طرف زایمانم دی ماهه که فکر می کنم دوباره از دی نتونم تا بهمن بخونم و هدر بره این مطالعاتم هم ...

به نظرتون صبر کنم سال دیگه که نی نیم بزرگ تر شد بخونم یا امسال رو هم امتحان بدم ؟؟؟؟

و اینکه کلاً با یچه ی انقدر کوچک می تونم ادامه بدم یا نه .... ازتون خیلیییییییییییی ممنونم
راه خواهم افتاد ... باز از ریشه به برگ ... باز از بود به هست
بذار نی نی بزرگتر بشه بعدا خیلی جنگ اعصاب میشه خیلی زیاد حالا که باردار شدی کلا بیخیال شو تا یکسال و نیمگی بچه ات من خودم از 18 ماهگی پسرم شروع کردم ولی باز بابام اومد جلو چشمام وابستگی بچه ، شیردادنش ، استرس امتحانا بیچاره ات میکنه
از چه دلتنگ شدی ، دلخوشیها کم نیست . . .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
می دونی نوشین جان ... من کلاً نمی تونم تو خونه بمونم ... حالم بد می شه .. الآن که به خاطر باردارب مجبورم حسابی به هم ریختم ... برای همین در کنار نی نی باید یه کار برای خودم هم داشته باشم
راه خواهم افتاد ... باز از ریشه به برگ ... باز از بود به هست
من که میگم بدون استرس این روزا رو سپری کن بچه هم که بدنیا اومد نذار وابسته بشه بهت زیاد بذارش پیش مامانت اینا یا هرجا کلا صلاح میدونی بعد از 18 ماهگی یا دوسالگیش شروع کن نهایت دوسه سال دیرتر مدرکت رو میگیری اما خیلی کمتر اذیت میشی
از چه دلتنگ شدی ، دلخوشیها کم نیست . . .
2706