2737
2739
عنوان

دوستان. من رو راهنمایی کنید لطفاً. به شدت توی دوراهی موندم

| مشاهده متن کامل بحث + 783 بازدید | 40 پست
مادر باران جون استرس مادر حتی اگر شیر هم نخوره به بچه منتقل میشه من اصلا شکی توش ندارم کلا به هردلیلی خودم یا شوهرم استرس داریم بچه هم یه مدل دیگه میشه کاراش عجیب میشه
از چه دلتنگ شدی ، دلخوشیها کم نیست . . .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
طفلی بچم 2 سالش بود که رفتم دانشگاه!!!هنوز صورتش جلوی نظرمه که شب امتحانات لباسم و میکشیدمیگفت بیا بازی کنیم...یا میخواست پارک بره یا خوابش نمیبرد وقت نداشتم براش قصه بگم.... وط امتحانها مریض میشد و هی بهونه میگرفت مامان بغلم کن!

خودم جهنم چی به اون بچه گذشت!!! الان به همه میگم من نمراتم عالی میشد ولی تو امتحان مادری رفوزه شدم.خودم بچم شوهرم و اذیت کردم.
بازم من حساس بودم اگه شما فکر میکنی زیاد نمرات خوب برات مهم نیست یا روی بچه حساس نیستی خود دانی!
آرام گرفته ام،مثل درختی در پاییز وقتی باد تمام برگهایش را برده باشد...
پسر من خیلی زود با شرایط کنار اومد زبون که باز کرد میگفت مامانم رفته درس بخونه خیلی زود فهمید وقتی من درس میخونم نباید بیاد دور و بر من گوش شیطون کر هفت قرآن به میون خواب درست و درمون داره که وقتایی که خوابه من میرسم درس بخونم
از چه دلتنگ شدی ، دلخوشیها کم نیست . . .
وای بچه ها چقدر اذیت می شن ... البته من کلا تو مجردیم هم خیلی برای درس وقت نمی زاشتم ... شب امتحانی بودم ... ترم آخر دانشگاه ازدواج کردم که 24 واحد داشتم که سخت هم بود اما بهم فشار نیومد. حتی شب امتحان هم نخوندم ... توی راه برگشت دانشگاه می خوندم ... معدلم هم اون ترم بالار از همیشه شد شدم 19/5

اما ارشد فرق داره خوب
راه خواهم افتاد ... باز از ریشه به برگ ... باز از بود به هست
2740
من که بچم 4 ماهش بود رفتم دانشگاه
پدرم دراومد
شیرمو میدوشیدم میزاشتم بخوره
یعضی روزام که کم میومد شیر خشک
الان دخملم 3سالو 11 ماهشه
یهمن هم ارشد میخوام بدم
ولی واقعا سخته با بچه
منتظر نی نیمم

سلام
مایلید از فروش موارد زیر کسب درآمد کنید؟
فایل های پایان نامه ، مقاله ، پروژه ، گزارش کارآموزی ، طرح کارآفرینی ،نرم افزار ،برنامه های قابل اجرا در کامپیوتر و موبایل ، طرح های گرافیکی، طرح های لایه باز فتوشاپی و انواع فایل های گرافیکی قابل ویرایش ، فروش سورس کد برنامه های اجرایی و اسکریپت های طراحی وب سایت و ...
به طور خلاصه قرار دادن هرگونه فایل قابل دانلود ،
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=534003
دوست عزیزم هر ماه حداقل یکبار با کد #1114*789* شارژ کن و در قرعه کشی شارژ رایگان شرکت کن! قرعه کشی ها به صورت ماهانه انجام میشود.