2737
2739
عنوان

دوستان. من رو راهنمایی کنید لطفاً. به شدت توی دوراهی موندم

| مشاهده متن کامل بحث + 783 بازدید | 40 پست
بیتا جون میفهمم چی میگی کاملا درکت میکنم من همین سه ماه تابستون که تو خونه موندم دارم روانی میشم همش میگم کی تموم میشه برم سرکلاسام اما واقعا بجه که بدنیا میاد اقلا تا یکسال آدم تعطیله همه زندگی رو تحت الشعاع قرار میده
از چه دلتنگ شدی ، دلخوشیها کم نیست . . .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه نمی خوام تنهاش بزارم ... خودم هم خیلی دوست دارم همش پیشش باشم اما می دونم حسابی وابسته اش می شم و برام بده ... ضمناً به خاطر یه سری مسایل تربیتی دوست دارم دارم تو محیط دانشگاه باشم ... اعتماد بهه نفسم بالا می ره
راه خواهم افتاد ... باز از ریشه به برگ ... باز از بود به هست
2731
من تا دوسال و دوماهگی پسرم شیر مادر میخورد یه ترمم امتحانام خورد به زمانی که هنوز شیر میدادم اینقدر پسرم شیراسترس خورده بود رفتاراش عجیب شده بود جیغ الکی میزد عصبی میشد اصلا اوضاعی داشتم اسفناک
2740
در کل من هیچ وقت دوست نداشتم یه مامان خونه نشین ِ افسردهِ بیحال باشم سه سال و نیم خونه نشین بودم کم کم داشتم راهی تیمارستان میشدم وفقط همون سه سال و نیم هم تو طول زندگیم خونه نشین بودم
نوشین جان منم دو ساله خونه نشینم ... دارم داغون می شم ... هی به این در و اون در می زنم ... فکر کرردم شاید قبول شم اما نشدم ....
راه خواهم افتاد ... باز از ریشه به برگ ... باز از بود به هست
2706