2737
2739

سلام دوستان

من چند سال بود بخاطر بچه دار نشدن از هرچی درس و دانشگاه بود متنفرشدم فقط پایان نامه موند که ولش کردم چون وقتی دکترا بهم گفتن باردار نمی شی خیلی احساس پوچی میکردم، بعدچندسال درمان و سختی لطف خدا شامل حالم شد و بچه دارشدم و یکماهه ازشیرگرفتمش درخواست کمیسیون موارد خاص دانشگاه مقطع ارشد دادم

توروخدا لطف کنید برام دعا کنید که دانشگاه اجازه بده پایان نامه مو هم تموم کنم و مدرکم و بگیرم.

خیلی خیلی برام دعا کنید.

نذر کردم اگر بشه و استخدام شدم اولین حقوقمو تو حرم امام رضا بندازم .

لایک کنید براتون زیارت عاشورا و سوره واقعه میخونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیز دلم ان شاالله که جور میشه.برات دعا میکنم چون خودمم توی موردی مشابه تو هستم و میدونم چقدر توی فشاری.

معمولا دانشگاهها قبول میکنن اما اگه خدانکرده یک درصد ردت کرد کمیسیون، بیا از طریق سامانه سجاد ثبت اعتراض کن که مستقیما وزارت علوم برات پیگیری کنه که در اون صورت ۹۹ درصد مجددا برگشت به تحصیل برات میزنن و می تونی به امید خدا دفاع کنی.خیلیا از همین طریق برگشتن و دفاع کردن.

فقط پروسه بررسی و پیگیری سامانه سجاد از زمان ثبت درخواست شما ممکنه تا ۶ ماه هم طول بکشه اما بازم میگم سامانه سجاد خیلیا با شرایط سختتر رو به تحصیل برگردونده.

بر چهره دلربای مهدی صلوات
2740