2733
2734
عنوان

کسی با هومیوپاتی آشنایی داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 20473 بازدید | 34 پست
سلام خانمای گل دیگه کسی تجربه ای از هومیوپاتی نداره..............
رَبِّ لاتَذَرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُ الوارِثینَ وَاجعَل لِی مِن لَدُنکَ وَلیاً یَرِثُنی فِی حَیاتی وَ یَستَغفِرُ لِی بَعدَ مَوتی وَ اجعَلهُ
خَلَفاً سَویّاً وَ لا تَجعَل لِلشَّیطانِ فیهِ نَصیباً . اللّهُمَّ اِنّی اَستَغفِرُکَ وَ اَتوبُ اِلَیکَ اِنَّکَ اَنتَ الغَفورُ الرَّحیم
.........
رَبِّ لاتَذَرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُ الوارِثینَ وَاجعَل لِی مِن لَدُنکَ وَلیاً یَرِثُنی فِی حَیاتی وَ یَستَغفِرُ لِی بَعدَ مَوتی وَ اجعَلهُ
خَلَفاً سَویّاً وَ لا تَجعَل لِلشَّیطانِ فیهِ نَصیباً . اللّهُمَّ اِنّی اَستَغفِرُکَ وَ اَتوبُ اِلَیکَ اِنَّکَ اَنتَ الغَفورُ الرَّحیم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هستی جون ببخشید دیر شد اما تا حالا برات دنبال شماره یک دکتری بودم که در مشهد بود اما متاسفانه نتونستم شمارش رو پیدا کنم اما شماره دکتر تهرانی در کرج رو برات میذارم می تونی تلفن کنی و بخواهی یکی رو در مشهد بهت معرفی کنن
0261-4418933
2731
سلام
http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=11363&ChatDate=8-6-1390
کسانی که قصد دارند تابستان نود و یک اقدام کنند بیاید برنامه ریزی کنیم
می گن با هرکی دوست بشی شکل و فرم اونو می گیری فکرشو بکن…اگه با خدا دوست بشی ، چه زیبا شکل می گیری . . .
من مادرشوهرم حدود بیست سال سر درد داشت که حتی بیش دکتر قره گوزلو هم رفت خوب نشد. اما با همیوپاتی بعد از حدود 5 ماه خوب شد. دکترش هم خانم دکتر اشکی چینی یان پور هستش که مدرکش از آمریکاست. روبروی پارک ملت- شماره تماس 26204042

سلام خانوما من پسرمو بردم دکتر هومیوپات،بخاطر سرما خوردگی وسرفه شدید،که الحمدلله تا حدودی هم خوب شده سوال من اینه که دختر سه سالمه که سرفه میکرد از داروی داداشش ،یه قاشق چایخوری دادم خورد،الان تقریبا بیس روزه که دخترم سرماخوردگیش خوب نمیشه،کسی می‌دونه از داروی همیوپات هست یا نه وچکار کنم که خوب بشه لطفاً کمکم کنید

2740
2706