2733
2734
عنوان

واکسن انفولانزا

221 بازدید | 23 پست

لطفا راهنمایی کنید.میخام برای پسر ۸ ساله ام واکسن بزنم.استرس گرفته منو.این انفولانزای لعنتی.کسی زده برای بچه اش????باید ببرم دکتر کودکان بزنه???چنده قیمتش????عوارض داره????

خدایا گاهی نگاهی

الان دیگه خیلی دیره

اخر شهریور یا اول مهر باید میزدی

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
الان دیگه خیلی دیره اخر شهریور یا اول مهر باید میزدی

نه اشتباه نكن الان اخبار گفت ميتونيد الانم بزنيد

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
نه اشتباه نكن الان اخبار گفت ميتونيد الانم بزنيد

راستی باید هر سال زد؟من پارسال مهر تو حاملگی زدم

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
2740
راستی باید هر سال زد؟من پارسال مهر تو حاملگی زدم

نميدونم والا پارسال به اندازه امسال خطري نبوده بزني بهتره

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔

من باردارم بزنم یا نه

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
2706