2733
2734

بچه ها من نزدیک سه سال داره میشه با این بشر ازدواج کردم مثل به آدم بالغ رفتار نمیکنه بیخودی همش قهر می‌کنه می‌ره تو اتاق در رو میبنده و اصلا هم هیچ وقت عذرخواهی نکرده من مدت چند ماهه رژیم گرفتم هر چی میگفتم می‌گرفت و گوشت و مرغ هم فقط برای رژیم من میگرفت و می‌گفت گوش رو برای خودت درست کن و برای من سویا بزن به جای گوشت اینجوری هم نیست بگم وضع مالیش خوب نیست و فقط دنبال قناعت کردنه تو همه چی و مقصر هم مادرش هست و اونا رو اینجوری بار آورده که گوشت برای مهمون خودمون تخم مرغ و سویا بخوریم امروز زنگ زدم گفتم ناهار هیچی نداریم گوشت و مرغ و سویا هم نداریم برگشت گفت خودت یه چیزی درست کن من باز پشت گوشی پافشاری کردم و این دفعه با جدیت گفتم فکری نیست برنج سفید فقط داریم گفت پس بزار تن ماهی بگیرم و گفتم باشه دوباره یادم افتاد دکتر رژیم داده زنگ زدم گفتم به خوراک لوبیا هم برای من بگیر و گفت باشه و از در اومد با حالت ناراحتی و اخم سلام دادم جواب نداد و گفتم چته برگشت با صدای بلند گفت خوراک لوبیا یدونه رو باهم میخوردیم و دیگه تن ماهی چی رو رفت تو اتاق قهر کرد و  در رو بست یهو بغضم ترکید آنقدر غرورم شکست و گریه کردم و قسم خوردم تو خونش هیچی نخورم و شما جای من بودین چیکار میکردین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرد خسیس ادمو پیر میکنه

درست بشو هم نیست

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
2742

اگه پولداره و خسیسه کوتاه نیا ازش پول بگیر وقتی که نیست تنها بهترین چیزارو بخر بخور 

کاربری که بعد شش سال به ناحق ترکید   من دیگه اون کاربر سابق نمیشم  از همتون آتو دارم  
2740

خودت میگی مادرش این مدل یادش داده شما باید تغییرش بدی پس فردا بچه بیاد میخواد چیکلر کنه

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
مرد خسیس ادمو پیر میکنه درست بشو هم نیست

آخه یکی دوتا خصوصیت بد ندارن بعد مشاوره بهم میگه توکه مادر و پدرت فوت شدن شهر غریبم که هستی جایی رو نداری و بدون پشتوانه یه دختر تنها چیکار میخوای بکنی  بزار روش کار کنم و بساز 

خودت میگی مادرش این مدل یادش داده شما باید تغییرش بدی پس فردا بچه بیاد میخواد چیکلر کنه

کسی که از بچگی اینطور بار اومده عمرا اگه تغییر کنه

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤

به خاطر گرونی و مشکلات مالیه 😔 

انقدر که تن ماهی و لوبیا گرونه 

شما هم یه روز قبل فکر غذای فردا رو بکن لوبیا رو خودت خیس کنی بپزی خیلی ارزونتر و بهتره 

چیه این کنسروا همه اش نگهدارنده و ادویه و فلفل می زنن

2706