2737
2734

انشالله 

منم اول سلامتی مامان و بابامو

بعدم انشالله اول خودم بمیرم بعد عزیزام

۱۴۰۱/۸/۲۵بهترین شب زندگیم شب عروسیمون♥️خوشا‌صبری‌که‌پایانش‌تو‌باشی پسرم اوس کریم ناموصن کی بغلت می‌کنه که انقد آرومی:))خدا جونم ممنونم پسرم سلامت اومد تو بغلم😍😘۱۴٠۲/۶/۲۸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
انشالله  منم اول سلامتی مامان و بابامو بعدم انشالله اول خودم بمیرم بعد عزیزام

چرااا؟؟؟؟؟خدا نکنه

فک میکنی شما چیزیت بشه پدر و مادرت میتونن زندگی کنن

خستم .
چرااا؟؟؟؟؟خدا نکنه فک میکنی شما چیزیت بشه پدر و مادرت میتونن زندگی کنن

باید بخاطر بچه ها دیگشون سرپا بمونن

ولی من نمیخوام نبود عزیزام ببینم

۱۴۰۱/۸/۲۵بهترین شب زندگیم شب عروسیمون♥️خوشا‌صبری‌که‌پایانش‌تو‌باشی پسرم اوس کریم ناموصن کی بغلت می‌کنه که انقد آرومی:))خدا جونم ممنونم پسرم سلامت اومد تو بغلم😍😘۱۴٠۲/۶/۲۸
2740
بخدا از عید به بعد همینجور بلا داره سرمون میاد😔

بلا دوره ایشالا. صدقه زیاد بدید

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ ربِ لاتَذَرنی فرداً و انتَ خیرالوارثین
انشالله  منم اول سلامتی مامان و بابامو بعدم انشالله اول خودم بمیرم بعد عزیزام

تو داخل ۱۸ سالگی مامان شدی ؟

زود نبود خدایی 

بیوتو دیدم

پرام ریخت

من خدا رو دارم و امید دارم به فردایی که برام در نظر گرفته ...من به صبر و امید عجیب اعتقاد دارم ....خدای من شکرت که هستی مهم بودنِ توئه تو زندگیم مهم اینه تو ازم راضی باشی نه کسِ دیگه ای نداده ات و داده ات هزاااااراااااان بار شکر    به امید تو لحضه‌هامو سپری می کنم خودت کمکم کن
الهی هم به این آرزوت برسی هم بابت قلب پاک و بزرگت درهای خیر و برکت خداوند به زندگیت باز باز الهی خوش ...

اخه پول باشه سلامتی نباشه من اون‌ پولو میخوام چیکار شاید بگی درمان ولی ادم دق میکنه همش بی قراره دلشوره داره از عید به بعد فکرو خیال نمیزاره هیچکاری بکنم

خستم .
2706