2752
2734
عنوان

بچه هایی که میرن فیتنس بیایننن 🙏🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 219 بازدید | 37 پست
اره

ممنون عزیزم 

حالا من برم با مربیم هم مشورت کنم 

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین مثلا من با سینه م خالی بود با فیتنس پر شد، پشت رونم پر بود با همین فیتنس خالی شد. دستگاه رو بذا ...

اها 

منم زیاد کار با دستگاه رو دوست ندارم 

باسن چی ؟

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
ببین مثلا من با سینه م خالی بود با فیتنس پر شد، پشت رونم پر بود با همین فیتنس خالی شد. دستگاه رو بذا ...

اخه من برعکسم سینه هام بزرگه ولی باسن زیاد ندارم 😅

2731
من سالهاست فیتنس کار میکنم  هم چربی سوزی داره هم عضله سازی  چون با وزنه و هالتر هم کار م ...

باسن میاری ؟

بله تاثیر داره 

اها خوبه پس همینو میرو 

مربیانی که خودشون با دستگاه کار میکنن میگن. من یه مربی فوق حرفه ای دارم از نطر ایشون دارم میگم.

اگ اینجوریه پس مربیانی ک فیتنس کار میکنن هم فقط اون حرفو میزنن..

ربطی ب مربی فوق حرفه ایت نداره ک چون اون گفته صحیحه..

ب این دلیل ک اصلا نظریه ی منحصر ب فرد نیس ک ی شخص ببره و بدوزه..

نظریه ی ورزشیه..

ک کدوم ورزشا چربیسوزن..

کدوم هوازی..

کدوم عضله ساز..

افرین اینو به اونی که میگه چربی سوزه فقط بگو. 

چقد بد حرف میرنی عزیزم..

خودش داره میگه با وزنه و هالتر کار میکنه..ک عضله دراورده..

وزنه و هالتر فیتنسه؟؟؟؟؟؟؟

وزنه و هالتر از اسمش معلومه چیه..

شما ظاهرا از ورزش فقط اسمشو بلدی..😅

چقد بد حرف میرنی عزیزم.. خودش داره میگه با وزنه و هالتر کار میکنه..ک عضله دراورده.. وزنه و هالت ...

شما بفرما فیتنس چیه تا ما هم متوجه بشیم 

من همه رشته ها کار کردم ، ایروبیک ، تی آر ایکس ، یوگا ، 

بدن سازی ، فیتنس

وای خدا بسه دیگه . تو فیتنس دمبل و هالترم هست، چرا میخوای فقط یه چیزی بگی

من میخام ی چیزی بگم..ولی تو همونم بلدنیستی بخای بگی..چی میگی خدایی😅😅😅

توی فیتنس دمبل وهالترم هم هس..اما کار بااونا دگ فیتنس محسوب نمیشه!!!!!!! ..بدنسازی محسوب میشه.. از اسمشونم میتونی تشخیص بدی..!!!!!!!

شما در کنار فیتنس بدنسازی هم ترکیب کردن براتون..ولی خودت نمیدونی چی داری میزنی😅

2706