2733
2734

دوستان من تازه عقدم

کلا یک ماهه عقد کردم

یه اتفاقی افتاد که منو همسر واقعاااا به اجبار 

مجبور شدیم شب خونه خاله همسرم بخوابیم

یک درصد هم نمیشد کار دیگه ای کنیم چون من خودم ب شدت مخالف بودم اونجا بخوابم اما شرایط مجبورمون کرد...

خالش جای منو همسرم و انداخت وسط پذیرایی

خودش هم با بچش رفتن تو یکی از اتاق خواب ها

بعد ک برگشتم خونمون مادرم پرسید چخبر فلان

کجا خوابیدید گفتم تو پذیرایی گفت اصلا کارش درست نبود و...

منم ادم کم روییم ولی اصلا دلم نمیخاد از الان اجازه بدم بهم بی احترامی بشه یا ارزشم و بیارن پایین  مادرم گفت باید ی چیزی میگفتی به سوهرت 

ولی خدایی ادم چی بگه

اصلا موندم

حالا درکل بنظرتون خالش با این کارش بهم بی احترامی کرد؟

شما تو این شرایط بودید چیکار میکردید که ارزشون حفظ بشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

ایشون همینقدر که لطف کرده اجازه داده شب خونش بخوابید کافیه

جا ردیف کردن و اتاق خصوصی دادن بهتون ،،،توقع بیجاییه

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

خب اتاقشون شخصیه! یعنی چی بری بگی؟

ما خودمون هم شب جایی بمونیم میندازن جامونو تو پذیرایی

خودمم همینطور

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

بیخیال بابا دنبال زیر بغل مار میگردید!!!!! 

حالا انگار بیچاره جاتونو انداخته دم در! 

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
ایشون همینقدر که لطف کرده اجازه داده شب خونش بخوابید کافیه جا ردیف کردن و اتاق خصوصی دادن بهتون ،،، ...

ولی مادرشوهرم به خواهرش و بچه خواهرش خیلی احترام میزاره

مگه غریبه بودیم که اجازه نده تو خونشون بمونیم

یا فامیل درجه ۲ و۳؟

میتونست ازتون بپرسه کجا راحت ترید اگه میگفتی فرقی نداره بحثی نبود اما واقعا نمیدونم سن ایشون چقدر بوده و منظوری داشته یا نه شاید گفته توی پذیرایی به دستشویی و … دسترسی‌تون راحت تره نمیشه واقعا قضاوت کرد اما کاش سوال میکرد 

2706