2737
2739
عنوان

سه قلو های سال93

| مشاهده متن کامل بحث + 151686 بازدید | 2333 پست
فرشته جون من خیلی وقته سونو نرفتم نمی دونم قد و وزنشون چه جوریه هفته بعد وقت سونو دارم فقط هفته قبل چون حرکت یکی از نی نی ها کم بود نوار قلبش رو گرفتم که خدا رو شکر خوب بود امپول بتا رو هم گفته هفته ٢٨ بهم می ده
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامی مبین الهی خدا کمک دوستت کنه منم خیلی دل درد دارم من از هفته ٢٨ دهانه رحمم باز شده کلی بهم امپول و شیاف داده بچه های شیمول تو ٢٨ هفته دنیا امدن دو ماه تو دستگاه موندن ولی الان ازشون خبر ندارم
ای کاش نبود تو دنیا حتی یه لحظه غصه ، ای کاش تمام دلها خالی شه از هر غصه😍
2728
بچه ها من امروز دکتر بودم دهانه رحمم کلا باز شده یعنی هر لحظه احتمال زایمان دارم دکتر برام شنبه وقت سزارین زده گفت وزن بچه ها کمه و نارس هستن ولی دیگه بیشتر نمیمونن از صبح دارم گریه میکنم حالم اصلا خوب نیست خیلی میترسم تازه ٣١ هفته تمام شده
بچه ها تو رو به خدا برام من و بچه هام دعا کنید خیلی استرس دارم برام دعا کنید خیلی خیلی اوضاعم بهم ریخته مامانم هم مریضه تو بیمارستانه هیچ کس پیشم نیست دلم داره از غصه میترکه برامون دعا کنید
2740
ممنون برم اینترنت ندارم برام دعا کنید من و بچه ها سالم باشیم از بیمارستان امدم میام حتما خبر میدم مراقب خودتون باشید
فرشته جون انشالله خیره و خدا کمکت کنه که همراه بچه های نازت سعی و سالم باشید توکل کن بر خدا منم شنبه وقت عمل دارم اگه لایق باشم برات حتما دعا میکنم اما تو رو خدا ما رو بیخبر نذار
هیچ قدرتی برتر از قدرت خدا نیست#### خداوند بهترینا رو واسه ما میخواد
سلام من هفته ١٢ تموم شده و سه قلو باردارم. شدیداً نگرانم. به صورت ای یو ای باردار شدم، نمی دونم چه کار کنم؟؟؟؟؟ بعضی از دکترا می گن از تعدادشون باید کم کنم. تو سونو غربالگری هر سه تاشون سالم بودن. می خوام وو تاپیک شما باشم تو رو خدا راهنماییم کنید. وقتی در مورد زایمان زودرس می خونم خیلی می ترسم.
راضیم به رضای تو، یا حق
فرشته جون خودتو نگران نکن دکترها از 27 هفته همش تو رو ناامید کردن الحمدلله الان تو 32 هفته هستی کسی که نگگهشون داشته تا الان بعد از اینم بهشون کمک میکنه نظر داره خودتو نگران نکن پسرهای گلت به مامان قوی نیاز دارن عزیزم خودتو قوی کن و تا میتونی استراحت کن چون بعد از به دنیا اومدن انقدر سرت شلوغ میشه ارزوی خوابیدن میکنی که بتونی یه ساعت بخوابی عزیزم پس با ارامش بخواب وبخودت انرژی های مثبت بده من به جای شما خوشحالم چون رفتی توی 32 هفته شکککککککککککککرر
2706