2737
2734
عنوان

سه قلو های سال93

| مشاهده متن کامل بحث + 151679 بازدید | 2333 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فاطیما جان ممنون که بهم دلگرمی میدی من میکرو کردم سه تا جنین انتقال دادن هر سه تاش گرفت

کاش میمودین میگفتین ریداکت کردین یا نه....

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊
شیمول جان من هفته ١٨ هستم دکترت کیه کجا میخواهی زایمان کنی دکتر من گفت احتمالا زایمان زود رس داری ...

شما سالم به دنیا آومدن سه قلوهاتون؟

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊
2731
سلامممممممممممم.... به به سه قلوهای سال 93 رو اینجا میبینم امیدوارم همگیتون به سلامتی زایمانتون بکنی ...

کاش بیاین بگین چطور شد ریداکت نکردین؟

سلام من هفته ١٢ تموم شده و سه قلو باردارم. شدیداً نگرانم. به صورت ای یو ای باردار شدم، نمی دونم چ ...

شما کم کردین؟

سلام مامانهای سه قلو من هم مامان سه تا فرشته هستم که سه تاشون پسرن و الان 10 ماهشنونه اسماشون هم راد ...

سلام میشه بگین قرص محرک تخمدان استفاده کردین که چند قلوباردارشدین یانه ؟اسم سرستون چی بوده؟؟

سلام مامانهای سه قلو من هم مامان سه تا فرشته هستم که سه تاشون پسرن و الان 10 ماهشنونه اسماشون هم راد ...

سلام میشه بگین قرص محرک تخمدان استفاده کردین که چند قلوباردارشدین یانه ؟اسم قرصتون چی بوده؟؟

2740
شیمول جان خوبی عزیزم پسرای نازت خوبن چکار میکنن برات میخندن بازی گوشی میکنن الان چند ماهه شدن پا ...

سلام الهی که خدا بچه هاتون رو صحیح و سلامت براتون نگه داره، خیلی کیف کردم این تاپیک رو دنیال میکردم امروز، خواهش میکنم برای منم دعا کنین دکتر منو خیلی ترسونده که رحمم توانایی نگهداری از دوقلوهام رو ممکنه نداشته باشه، سرویکسم ۳۲ هست. انشالله منم مثل شما بغل بگیرم بچه هامو