2733
2734
عنوان

سه قلو های سال93

| مشاهده متن کامل بحث + 151893 بازدید | 2333 پست
آهو جونم و نازی جون امیدوار هفته ها رو به سلامتی سپری کنید و نی نی های گلتون زود بیان بغلتون آآآآآآآمیییییییین آهو جون اصلا نگران نباش خیلی راحت هیچی متوجه نمیشی انشالله به سلامتی بیای خونه حالت خوب بشه منتظر خبرهای خوب وخوشحالتون هستم زود بیایید خبر سلامتیتونون بدید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشششید من باز اومد تعداد زیادی پست گذاشتم ببخشید به بزرگی خودتون برای ختم این هفته اگر حاضرید اعلام حضور کنید سمینا 1392عزیزم خوش اومدی انشالله این چند ماه به سلامتی سپری کنی بچه ها از سوگند خبری نبودپست نگذاشته بود سوگند جون سلام امیدوارم حالت خوب باشه اگر برات امکان داشت بیا از حالت ما رو هم با خبر کن عزیزم
2731
سلام فرشته من خیلی خوشحالم برگشتی دلم واست تنگ شده بود چه خبرا از خودت دکتر چی شد چی گفتن ? شاید تا برمیگردم نتونم پست بذارم چون امروز میرم ارومیه که فردا زود نوبت عملم بشه
هیچ قدرتی برتر از قدرت خدا نیست#### خداوند بهترینا رو واسه ما میخواد
سلام سمینا جون خوش اومدی هفته های منو تو خیلی بهم نزدیکه منم هفته 14 رو تموم کردم میرم هفته 15 منتها من 4 تا نی نی دارم شکر خدا به منم گفتن که دوتا بچه رو کم کنیم موافقت نکردم میخوام هر 4تاشون رو نگه دارم اگه خدا بخواد ازمایش غربالگیری منم خدا رو شکر بی مشکل بود فردا هم سرکلاژه میشم تا الانم استراحت نسبی داشتم بقیه ش رو نمیدونم چی میشه دکتر به منم گفت زایمان زود رس داری ولی گفت یه مراجع داشتم که 4قلو داشته و هفته 36 زایمان کرده بچه هاش هم سالمن پس به چیزای خوب فک کن توکل کن
هیچ قدرتی برتر از قدرت خدا نیست#### خداوند بهترینا رو واسه ما میخواد
سلام فرشته جون عزیز دلم اصلا غصه نخور. گریه نگن عزیزم. بچه ها نیاز به آرامش تو دارن . تازه به قول بچه ها 31 هفته که خوبه.... دکترا همه همین چیزای مسخره رو میگن .... دکتر اصلی خداست عزیزم... مطمئنم صحیح و سالم بر می گردی خونه با بچه ها از صمیم قلبم برات دعا می کنم آهو جون ایشالله عمل سرکلاژ تو هم به خوبی و خوشی انجام بشه و 4 تا گلت سالم بیان بغلت فرشته من کجاست تو هم مثل من مسافرت بودی؟ منم یه مدت رفتم سفر..... خداروشکر خییییییییلی خوب بود التماس دعا
خدایا با همه وجودم دوستت دارم..... ازت خواهش میکنم مراقب جوجه من باش💝💝💝
ممنونم آهو جون ایشالا عمل خوبی داشته باشی. داشتم پستهای قدیمی تاپیکو می خوندم. واقعاً راه سختی پیش رو دارم. البته شرایط من متفاوته چون خدا خیلی به من و همسرم لطف کرده. تقریباً دو هفته از گرفتن جواب مثبت آزمایشم گذشته بود که .... یادمه اولین بتام ١٥٠ بود و دومیش ٢٥٠ دکترم سونو کرد گفت ساک حاملگی داخله رحمه ولی بتای بعدی ٤٩٠٠ شد. و دور از جون همگی شما دکتر خرم وقتی سونو کرد گفت احتمالاً یکی خارج رحمی داری اصلاً اینی هم که داخله رحمه شکل طبیعی نداره. شیافا رو قطع کن و سریعاً سقط کن. ٤ تا کیست ٦ سانتیمتری داشتم و درد شدید خلاصه اون شب تا صبح فقطِِ فقط خدا می دونه چی به منو همسرم گذشت، فردا صبحش حتی دلیلی برای خوردن صبحانه نداشتم یک لحظه تصمیم گرفتم بلند شم و یه فکری کنم. پنجشنبه بود رفتم بیمارستان و پیش دکتر گفت برو سونو سونو کردم و گفت مبارکهههههه ٣ قلو هست. گفت احتمال ٤ قلو هم هست ولی من ٣ تاشونو واضح می بینم. حالا فقط می خوام هر کاری کنم تا مواظبشون باشم.
راضیم به رضای تو، یا حق
فرشته جون ناراحت نباش همه چی دست خداست برات خیلی سخته طبیعی بیاری؟شاید بیشتر بمونن منو ببین بهم گفتن اما بدون استراحت با پیاده روی وکارای سنگین باز هفته هام بالا میره وقتی خدا نخواد هیچی نمیشه مثل شرایط من که حتی بازم بمونه دیگه تعجب نمیکنم گریه فشار میاره به رحم خودتو اذیت نکن دعا بخون ارامش بگیری الحمدالله امپول ریه که زدی به نطر من نرو برای سزارین با دکترت هماهنگ باش وقتی وقتش رسید کیسه ابت پاره شد خودتو زود برسون بیمارستان که سزارین شی یه روزم یه روزه ایشاله خوش خبر باشی
سلام بچه ها خوبید شرمنده به اینترنت دسترسی نداشتم الان تو هفته 32هستم و بیمارستان بستری هستم آخه دکترم میگه چون سزارینی هستی بایید تحت نظر باشی و گرنه ممکنه رحمت بر اثر درد زایمان پاره بشه تو رو خدا دعا کنید بچه هام بدون نیاز به دستگاه و سالم دنیا بیان شیمول بچه هاشو بیمارستان اکبرابادی بستری کرده فکر کنم بشه از این طریق ازش خبر بگیریم
هر وقت وجود خدا باورت شد خدا یه نقطه میذاره زیر باورت ومیشه یاورت
سلام من سه قلو ندارم.یه دختر 4 ماهه دارم.اما از سر کنجکاوی این تاپیک رو دیدم.چون تا حالا دو قلو هم تو فامیل نداشتیم چه برسه به 3 قلو!!ایشالا همگی به سلامتی زایمان کنید دوست خواهرم 3 قلو داره.به طور طبیعی باردار شده بود.36 هفته هم زایمان کرد.وزن بچه هاشم 1850 تا 1950 بود.تو دستگاهم نرفتن.پس شمام خیالتون راحت باشه که بسلامتی زایمان میکنید