2733
2739
سلام.
دخترم 2 سال و 4 ماهشه.اصلا خودش غذاشو نمیخوره.حاظره گشنه واسه اما من غذاشو تو دهنش بذارم.2 روزه دارم سعی میکنم که خودش غذاشو بخوره اما بی فایدست.همینجور گشنه میخوابه یا اگه بیداره لج بازی میکنه اما 1 لقمه تو دهنش نمیذاره
لطفا راهنماییم کنید.ممنون
چه بگویم ای دل؟من که دیوانه لبخند جنون آسایم،من که در عمق وجود آتش پنهانم،چه بگویم؟من گرفتار نگاه یارم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم پسرم 21 ماهشه میبینم بچه های همسنش با قاشق میخورن ولی این فقط ریخت وپاش میکنه به منم یاد بدین البته من تو غذا خوردن بدلیل کثیف کاری زیاد ازاد نمیزارمش
پروردگارا! گناهانِ ما را به ریال و کارهای نیکمان را به دلار محاسبه بفرما :|
2728
من پسرم یک سالشه، دیگه دوست نداره من غذا دهنش کنم و ازم قاشق رو میگیره و خودش میخوره اما یه قاشق میخوره، ده قاشق میریزه زمین ولی همه بهم میگن بزار بریزه زمین تا یاد بگیره وگرنه باید واسه یه لقمه دنبالش بدوی
دختر من خودش بلده غذا بخوره.اصلا با ریخت و پاشش هم مشکل ندارم و سخت نمیگیرم.اما عادت کرده من غذاشو بهش بدم.بیشتر از 2 قاشق خودش نمیخوره.همش میگه مامان به من غذا بده.دیگه داره 2.5 سالش میشه
چه بگویم ای دل؟من که دیوانه لبخند جنون آسایم،من که در عمق وجود آتش پنهانم،چه بگویم؟من گرفتار نگاه یارم.
من پسرم 4ساله است دو سالیه که خودش غذا می خوره اوایل یه روفرشی بزرگ براش پهن می کردم غذا رو می گذاشتم روش خودش مینشست ومی خورد اوایل خراب کاری زیاد می کرد ولی الان قشنگ میشینه وغذا می خوره خیلی بهش حساسیت نشون نده تا خودش بیاد سمت غذا
هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست ; زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد ; ای کاش من هم مثل او به خدایم ایمان داشتم.....
2740
منم براش سفره میندازم و غذار و براش میکشم.بعدش من و باباش میشینیم غذامونو میخوریم اما خودش اصلا غذا نمیخوره.الان هم از صبح که صبحانه خورده دیگه هیچی نخورده.چون من چیزی نذاشتم دهنش.ماکارونی خیلی دوست داره.براش درست کردم اما اونم نمیخوره تا من بندازم تو دهنش