2737
2739

ما خیلی پولدار نیستیم وضع مالیمون خیلی متوسطه من دانشجو آزاد هستم ولی بابام و مامانم میگن فقط شغل باید از طریق درس خوندن داشته باشی نمیزارن برم سر کار ماهی دو میل بهم میدن

من دلم میخواد برم سر کار کلییی لباس بخرم کلی بریز بپاش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

حقیقتش دو میلیون کمه حقوق شغل پاره وقت هم کمه😂

من بودم هم پول رو می گرفتم هم کار می کردم

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕

شغل پاره وقت هم وقتتو میگیره هم حقوقش کمه پول مامان باباتو بگیر با خیال راحت خرج کن

از کاربرای قدیمی هستم بارها تعلیق شدم اگه با من مخالفین ریپلای نزنین حوصله بحث الکی ندارم مخاطبم فقط استارتره     مردا ریپلای نکنن جواب نمیدم ❌🚫                  
2740

هرکاری ارزش وقت گذاشتن نداره 

من جای تو بودم مهارت هام رو افزایش میدادم تا کار در شانم پیدا کنم...

با دو ملیون یه مدت کنترل میکردم تا مهارتهام زیاد بشه.

مثل زبان کامپیوتر اگه تا تهش مسلط بشی خیلی کارای خوب گیر میاد ...

نه ۲ تومن کمه و چه ایرادی داره ادم کار کنه 

مگه اینایی که شاغلن همه شغلشون باید مرطبت با رشتشون باشه !

درضمن وقتی خودت کار کنی و درامد از خودت باشه اصلا بریز بپاش نمیکنی چون دلت نمیاد بیهوده خرج کنی😃😅

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲

رفتی سرکار هم خریدهای الکی نکن و ب فکر آینده و سرمایه گذاری هم باش. مگه نمیگی وضعیت خانواده متوسطه. پس ب فکر آیندتم باش

سرکار رفتی هر پولی ک بهت دادن برو طلای کهنه بگیر و نگه دار

اینو از منی ک ده ساله شاغلم قبول کن

2706