2737
2734
عنوان

بچها اگر ماهانه ۲میلیون بهتون بدن بگن نرو سر کار قبول میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 382 بازدید | 28 پست
آخه چه کاری برم که راضی باشن  مثلا منشی و کار توی مغازه و فروشگاه رو نمیزارن

رشتت چیه؟ نمیشه تو اموزشگاه های خصوصی باتوجه به رشتت درس بدی؟ این دیگه شغل مناسبیه فک نکنم گیر بدن بهت

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
آخه چه کاری برم که راضی باشن  مثلا منشی و کار توی مغازه و فروشگاه رو نمیزارن

خانواده های خوب نمیذارن قرزندشون تو هر محیطی کار کنن توهم قدر پدر و مادرت رو بدون که بازم دوملیون میدن بهت ... 

بازم میگم زبان یاد بگیر آی تی یا اگه دوس نداری یک کار هنری یاد بگیر...

فروشنده فروشگاه و مغازه شدن عمرت رو هدر میده به هیچی هم نمیرسی پیشرفتی توش نیس.

ببین از من میپرسی میگم همیشه هم نباید به حرف خانوادت گوش بدی البته نمیگم باهاشون لجباری و بی احترامی کنی ولی گاهی لازمه برای خواسته هات پافشاری کنی و خودتو بهشون ثابت کنی 

ازشون بخواه بهت فرصت بدن مثلا بگو چند ماه موقتی میرم 

بعد وقتی ببینن از پس خودت بر میای و نگرانی از بابتت نداشته باشن خودشون نرم میشن 

من پدرم حتی مخالف دانشگاه رفتن بود میگفت جامعه نا امنه و من چشم گفتم به خاطر اینکه نمیخواستم ناراحتشون کنم ولی بعدا خیلی پشیمون شدم که فایده نداشت 

برای کار کردنمم همینطور پدرم همیشه وضعیت مالیه بدی داشت و ما با کلی کمبود بزرگ شدیم ولی اجازه نمیداد کار کنیم میگفت وقتی من سرمو گذاشتم زمین شما برید کار کنید 

چند سال بعد وقتی پدرم بیمار شد و دیگه نمیتونست کار کنه اونموقع خودش فهمید که دیگه نمیتونه خرجمون رو بده و اجازه داد بریم سر کار 

من بدون هیچ مهارتی و آشنایب با جامعه مجبور شدم برای تامین مخارجم کار کنم ...

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲

الان وقت تو جامعه گشتن و با مردم اشنا شدن و به روز بودنه 

از الان بشینی تو خانه یا فقط بری دانشگاه و برگردی چی عایدت میشه 

خرجت و ببر بالا که خودشون رضا بشن به کار کردنت

الان من دختر پسرهایی را میبینم که 16-17 ساله هستند و دارن کار میکنند کیف میکنم

کاربر خیلی قدیمی هستم ... 
2738

قبول نمیکردم.

نظر و سبک زندگی هرکسی فرق داره و از همه مهمتر بودجه هر خانواده .

صددرصد ۲ میلیون رو خانواده شما با عشق و زحمت فراوان برای شما درنظر گرفتن و از نظر معنوی واقعا ارزشمنده .

ولی با مخارج الان واقعا همخونی نداره.همه چیز بشدت گرونه.

و صدالبته استقلال مالی داشتن خودش بشدت اعتماد به نفس میاره و معنا میده به زندگی

هر روزم با توکل بخدا زیباتر میشه😍

قبول نکن ، حتما برو سرکار ، دوست خودم موقع دانشجویی پاره وقت تو کتابفروشی کار میکرد ، همه بچه ها مسخرش میکردن ، ولی با ارتباط با مشتری هایی که میومدن مغازه ، حسابدار چند تا مغازه شد ، چند سال بعد به صورت نیروی شرکتی با حقوق کم وارد بانک شد الان هم کارمند رسمی بانکه ....از صفر با تجربه خودش شروع کرد و الان مستقله ، البته خیلی از دوستان دیگه هم بعد از فارغ التحصیلی مستقیم با آزمون استخدامی وارد بانک شدن ولی کار دوستم با سن کم ارزشمند بود 

بهشون نشون بده جنم و عرضه هم کار کردن داری هم مدیریت پول هم می تونی در جامعه از خودت مراقبت کنی...

یه کار موقت سه چهار ماه بگیر ترجیحا مرتبط با رشته اگر هم نبود مثلا کارفرمات رو خانواده بشناسند یا مثلا یه فامیل ببرت ت کارآموزی ....کنار دست خودش کار یاد بگیری ولی حتما با دنیای واقعی جامعه و اشتغال روبروت کنه....اگه پول دادن که چه بهتر....یه بخشی ش رو پس انداز کن یه بخشی ش رو تفریح کن...اگر پول خوب دادن به خانواده بگو دیگه بهت پول توجیبی ندن....رفت و امد هم خودت بکن سرما و گرمای پول دراوردن رو بچشی.

بنا به مناسبت تولدی روز مادر روز پدر نشون بده که به فکرشون و قدردان زحمات شون هستی...

اینجوری کم کم بهت اعتماد می کنند ولی هرگز از اعتمادشون سواستفاده نکن که محدودت می کنند