2737
2739
عنوان

متاهلا تروخدا کمک😭

204 بازدید | 34 پست

بچها من اصلا دخول نداشتم از وا….ژن 

و اینکه هر شب ال دی مصرف میکنم برای جلوگیری 

چون نامزدم میترسم که پیش….اب بارداری به وجود بیاره

این ماه ۱ روز عقب انداختم کلی زعفرون و دارچین خوردم پری شدم ولی در حد چند ساعت فقط خونریزی داشتم بقیش همش لکه بینی بود و این که خیلی لگن تا زانوم درد میگرفت 

به نظرتون این طبیعیه؟! یا بی بی چک بزنم؟؟؟؟

دارم دیوونه میشم از استرس😭😭

بزن ولی هیچی نیس

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂

بیبی چک ک الان نشون نمی‌ده حداقل ۱ هفته و اینا باید بگذره

توهم احتمالا ۹۰ درصد بارداری

بهت تبریک میگم🥰🥰

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

رابطه کامل که نداری، هر شب ال دی هم که میخوری پریود هم که شدی 

نترس بابا ،الکی به‌خودت استرس نده 

خدایا بی نهایت شکر🙏🌹دوست خوبم میشه براحاجتم دعا کنی و یه صلوات مهمونم کنی؟ممنون🥰😘
2740
از چی باید ۱ هفته بگذره؟  به چی شک کردی که باردارم؟🥴

ب اینکه خونریزی چنتا قطره داشتی 

مبارکه 

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
از چی باید ۱ هفته بگذره؟  به چی شک کردی که باردارم؟🥴

از پریود نشدن باید یک هفته بگذره

وقتی دخول نبوده از چی میترسی؟ وقتی دخول نبوده پیشاب باید چکار کنه؟ خدایا منو نارنگی کن

نمیدونم بقران همش قلبم میریزه نکنه باردار بشم تو نامزدی 

با اینکه رابطم کلا در حد مالش که اصلا م@نی برخورد نداره 

و من قرصم میخورم

نترسون دختر لکه داره دیگه

بارداره 

از پریود نشدن باید یک هفته بگذره

پریود شدم😑 ۱ روز عقب انداختم بعدش هی زعفرون خوردم شبش لک دیدم فرداش خونریزی داشتم بعدش دوباره اون چند روز لک دیدم 

یعنی کلا ۱/۲ تا پد  خونریزی داشتم

پریود شدم😑 ۱ روز عقب انداختم بعدش هی زعفرون خوردم شبش لک دیدم فرداش خونریزی داشتم بعدش دوباره اون چ ...

خب پس چته چرا تاپیک میزنی😑

2706