2752
2734
عنوان

اگه شما یه عادتِ ....

206 بازدید | 20 پست

اگه شما یه عادت بد داشته باشید

که هم خودتون ازش رنج ببرید و هم دیگران

چندین سال درگیرش باشید

مثلا موقع عصبانیت کارای زشت کنید

ولی بالاخره بتونید اونو بزارید کنار و ازش رها شید

ولی اطرافیان بازم هی اونو مداااام یادتون بیارن

مثلا بگن یادته تو فلان کار کردی؟ یادته وقتی عصبی میشدی چیکاااار میکردی؟ اره تو عصبی شی اینکارو میکنی... اصلا تو کلااا عصبی ای.. 

و نظایر این مزخرفات....

اون لحظه شما واکنشتون چیه؟

اینم بگم اگه داری این تاپیک رو میخونی و همچین ادمی اطرافت داری یا بعدا شاید داشته باشی..، اصلا کاری که میکرده رو به روش نیار چون هر بار که میگی اونو خجالت زده میکنی و کمی عصبانی شاید🚶🏻‍♀️

تاپیکهای قبل رو گردن نمی گیرم، بهشون اصلاً اصلاً نگاه نکن.🙂

به رو اوردن هم بده هم درست نیس باعث عذاب کشیدن طرف مقابل میشه... 

اگه هم به روت میارن بگو عوض شدم بعدشم به تو چه .. 

تو هر رفتاری داشته باشی برای خودت به کسی ربطی نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

هیچ واکنشی نشون ندین بعد یه مدت که متوجه تغییر اخلاقتون بشون اون کار از یادشون میره فقط حساسیت نشون نده

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۶۰ کیلو😍🥰 😎😎من می تونم💪💪💪💪   فرودین ۱۴۰۳ ،،، ۹۸ کیلو    خرداد ۱۴۰۳،،، ۹۱ کیلو            کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
به رو اوردن هم بده هم درست نیس باعث عذاب کشیدن طرف مقابل میشه...  اگه هم به روت میارن بگو عوض ...

ببین من قبلنا عصبی میشدم مییییزدم خودمو کبود میکردم🤦‍♀️

بخدا یکساله نکردم درمان شد🚶🏻‍♀️

ولی هی داداشم میگه اره تو خودتو میزنی،، تو عصبی ای،، تو داد و بیداد میکنی😞

ببین من قبلنا عصبی میشدم مییییزدم خودمو کبود میکردم🤦‍♀️ بخدا یکساله نکردم درمان شد🚶🏻‍♀️ ولی هی ...

این خوبه منم همچین عادتی دارم و داشتم چون اینجوری اگه عصبی باشم بهتر میشم درسته سخته تابه من دوسام مسخرم میکردن چنبار با اعصبانیت گفتم به تو چه دیگه هیچی نگفتن

خیلی بده ادم بهو اعصبانی میشه ی کارایی می‌کنه ک دست خودش نیست حتی ده دقیقه نمیدونی چیکار میکنی یعد ن ...

نه من فکر میکنم دست خود ادمه

در کل این جمله که میگن دست خودمون نیست رو قبول ندارم

منم دست خودم بود مثل بقیه🚶🏻‍♀️

من. شخصا خودم اینجوری ام 

داد و بیداد و فحش  میدم دیگ یارو تکرار نمیکنه

اصلا کنترل اعصابم  تو این مواقع دست خودم نیست 

سپاس😀😂

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
بگو بهشون عزیزم یادت باشه اگه دیدی کسی شب کاری انجام میده صبح براش قیافه نگیر شاید سحر توبه کرده و ت ...

اخی این جمله خیلی خوبه

من قبلا مدتهاااا بهش فکر کردم اجراشم کردم

2706