2733
2734
بله دکتر محتسبی پنجشنبه ها صبح هستن....ولی باید از شب قبلش برید اونجا اسم‌بنویسین....خودشون از ۵ صبح ...

یعنی اسم وشماره تلفن بندازیم بعد خودشون کاغذو برمیدارن بهمون میزنگن میگن چه ساعتی بریم؟

میشه واسه شادی روح پدرم، سلامتی وخوشبختی خانوادم صلوات بفرستین،خیر ببینید الهی😘😘
یعنی اسم وشماره تلفن بندازیم بعد خودشون کاغذو برمیدارن بهمون میزنگن میگن چه ساعتی بریم؟

نه .روی در یه کاغذ میچسبونن .هرکسی میاد اسمشو مینویسه و میمونه اونجا تا دکتر بیاد...۵ الی ۵.۳۰ صبح دکتر میاد ...و به ترتیب اعداد ویزیت میشین.البته منشیش ۷ میاد و خودش دیگه از رو کاغذ صدا میکنه.من نفر ۲۷ بود ۹ صبح ویزیت شدم.منشیش که بیاد میگه تا چه عددی بمونن و از چند به بالا ۴ بعد از ظهر بیان..بار اول سخته..واسه بقیه ش دیگه هر سری برای ماه بعد حضوری وقت میگیری

سپهرم..آسمون آبیه زندگیه من...ممنون که قبول کردی من مادرت باشم❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم سزارین اختیاری هم انجام میده؟؟

دکتر محتسبی به خاطر سن بالاشون دیگه زایمان انجام‌نمیدن و زایمانهای ایشون رو دکتر نوروزی راد انجام میدن...ایشون انجام‌میدن

2731
نه .روی در یه کاغذ میچسبونن .هرکسی میاد اسمشو مینویسه و میمونه اونجا تا دکتر بیاد...۵ الی ۵.۳۰ صبح د ...

عزیزمن واسه اقدام اولیه میخام برم بنظرت برم پیش محتسبی یا دکترای دیگه 

میشه واسه شادی روح پدرم، سلامتی وخوشبختی خانوادم صلوات بفرستین،خیر ببینید الهی😘😘
عزیزمن واسه اقدام اولیه میخام برم بنظرت برم پیش محتسبی یا دکترای دیگه 

اگر مشکل خاصی یا سابقه سقط داری بی شک محتسبی بهترین گزینه ست

اگر مشکل خاصی یا سابقه سقط داری بی شک محتسبی بهترین گزینه ست

نه عزیز تازه واسه اقدام اولیه میخام برم

نه عزیز تازه واسه اقدام اولیه میخام برم

خب محتسبی خیلی شلوغه...کسایی که راه آخرشونه تحمل میکنن جون امید دارن ولی شما به نظرم نیازی نداری...دکتر اکرم هاشمی آشتیانی،میترا امینیان هم خیلی عالی هستن

2740
خب محتسبی خیلی شلوغه...کسایی که راه آخرشونه تحمل میکنن جون امید دارن ولی شما به نظرم نیازی نداری...د ...

مرسی گلم

سلام هستی جون دکتر محتسبی عالیه عزیزم من هم شوشو و هم خواهرم پزشکن و میگن خیلی عالیه تمام همکارای خ ...

امیدوارم پستمو ببینید 

میشه بگید نحوه    وقت گیری ازشون  چ جوریه

برای ازدواج موفق و عاقبت بخیری  همه جوونا دعا کنیم. این انرژی مثبت  برمیگرده تو زندگیت شک نکن🌸

سلام.بچه ها برای زایمان پیش هر کس میرین پیش حمیده عباسی نرین.خیلی بد اخلاقه،انگار ازتون طلبکاره،تو اون شرایط وحشتناک زایمان طبیعی به جای همدردی داد میزنه و اخم میکنه،اخرشم هر کس پیشش زایمان کرده عفونت گرفته.من که حلالش نمیکنم

چرا نمیری پیش دکتر فاطمه سلیمانی تو کرج .  خدا وکیلی کارش خیلی  خوبه . من خودم  چند تا دکتر عوض  کردم تا ایشونو  پیدا کردم .  بری تو پیجش عکسمم  گذاشته با پسرم  هم خوش برخورد  هستن  هم  باهات واقعا راه میاد . خدا خیرش بده من برای زایمانم  یکم مشکل داشتم خیلی خوب باهام راه اومد . این ادرس اینستاگرامشونه Drfatemeh_soleymani

سلام.بچه ها برای زایمان پیش هر کس میرین پیش حمیده عباسی نرین.خیلی بد اخلاقه،انگار ازتون طلبکاره،تو ا ...

سلام
منم از قبل پیششون میرفتم و تو بارداری هم میرفتم ولی خیییییلی رفتار زشت و تندی دارن (واقعا انگار میخواد آدمو بزنه)، اصلا متوجه شرايط حساس خانمای باردار نیستن. اون همه آدم معطل میشه تازه چند نفر با هم میرن داخل اتاق و اجازه سوال پرسیدن هم نمیدن.

تست غربالگری منو در زمان نادرست گفت انجام بدم که باعث نتیجه اشتباه و در نهایت باعث کللللی استرس و... شد.😢

من اصلا ایشونو به هیچ عنوان توصیه نمیکنم.

البته من بعد از این ماجرا و چند دلیل دیگه دکترمو عوض کردم، خیییلی خییییلی راضی بودم از تصمیمی که گرفتم و خدا رو شکر همه چیز عالی بود.

من خیلی وقته نظرات نی نی سایت رو میخونم اما الان عضو شدم که این موضوع رو بگم.

2706