2737
2739
گلبهی جان یسریامیگن دکترمحتسبی وقتو هدرمیده بنظرت درست میگن؟ یااینطورنیس؟ 

اصلا اینطور نیست ..کاملا برعکس..انقد با تجربه هست که وقت رو هدر نمیدن و دقیقا میرن سر حل مشکل اصلی...من قبل از ایشون چند جای دیگه رفتم..بار آخر که ۵ سال طول کشید و بی نتیجه..ولی پیش ایشون ۶ ماه هم نشد که نتیجه گرفتم 

دوستم همینطور..۲ ماهه جواب گرفت.

سپهرم..آسمون آبیه زندگیه من...ممنون که قبول کردی من مادرت باشم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای جان خدا بهت ببخشه ❤️عکست واسم بازنشده. پس میرم پیش دکترمحتسبی خداکنه جواب بگیرم خیلی داغونم😔

منم داغون بودم...خیلی داغون و افسرده..ولی با اخلاق و رفتار و تخصص ایشون اعتماد به نفسم برگشت و یه بارداری عالی و بی دردسر داشتم.

من سر اشتباه دکتر قبلی سه قلو باردار شدم و ۲۱ هفته از دست دادنشون.. حالم خیلی خراب بود وقتی رفتم پیش محتسب.. ولی ایشون واقعا کاربلد هستن

سلام عزیزم. امیدوارم تا الان پیدا کرده باشی. ولی اگر نه، خانم دکتر حجت کارشون عالیه . مطبشونم کرجه. ...

سلام خوبی سز اختیاری ام انجام میده؟ 

عضو گروه💙💙وزن اولیه ۷۷.قد۱۷۰    وزن فعلی ۷۵.   .هدف اول۷۳..هورااااا ۷۲ کیلو شدمممم    .هدف دوم ۶۹. ۶۹.۱۱/۳۰کیلو شدمممممم 🥰🥰🥰12/7  67کیلوووشددمم  .هدف سوم ۶۵.    تا عید ۱۴۰۳ گاهی به چیزی که میخوای نمیرسی چون لایق یک چیز بهتری هستی!🤍🕊
2731
خب محتسبی خیلی شلوغه...کسایی که راه آخرشونه تحمل میکنن جون امید دارن ولی شما به نظرم نیازی نداری...د ...

میترا امینیان خیلی بی مسئولیته 

من بارداری قبلیم که منجربه سقط شد زو پیش اون میرفتم 

اولا که خمراه ممنوع بود دوما اصلا یادش نبود چی تجویز کرده برام 

و وقتی هم که سقط کردم حتی به خودش زحمت نداد بگه برم داخل آرومم کنه 

به ماماش گفت بگو بیاد بیمارستان براش سقط کنم 

اصصلا ازش راضی نبودم 

انشالله اینبار یه پزشک متعهد و مجرب پیدا کنم

میترا امینیان خیلی بی مسئولیته  من بارداری قبلیم که منجربه سقط شد زو پیش اون میرفتم  اول ...

عزیزم.. واقعا متاسفم..امیدوارم یه دکتر عالی و مهربون‌پیدا کنی و به سلامتی نینی بیاری