2733
2734
عنوان

ازدست جاریم میخوام سکته کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 506 بازدید | 31 پست
اره خب هردفعه میاد بچه هام میرن پیشش باهاش خوبن اما منوصدانمیزنه

خوب انتظار دعوت داره .من هم میرم خونه پدرشوهرم  بچم میره اونجا بچه اونم میاد خونه پدرشوهرم .ولی اثری از خودش نیست . من هم چند باره میام نمیرم خونش.من نمیگم دعوتم کنه ولی میتونه بیاد مارو ببینه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوب انتظار دعوت داره .من هم میرم خونه پدرشوهرم  بچم میره اونجا بچه اونم میاد خونه پدرشوهرم .ولی ...

عزیزم همیشه صدام میزد یاخودش میومدخونمون یهویی منم کلی باهاش خوب بورم نمیدونم این دوبارچرااینجوری شد

بچه شمالم ۲۶سالمه
عزیزم همیشه صدام میزد یاخودش میومدخونمون یهویی منم کلی باهاش خوب بورم نمیدونم این دوبارچرااینجوری شد

منم یکی دوباره با جاریم اینجور شدم چون از شهر دور میام توقع دارم بیاد خونه پدرشوهرم 

2706