2737
2739
پسرم از 5شنبه تا حالا دیگه لب به شیرم نمیزنه و هر چه سعی میکنم سرم جیغ میزنه و شیرم هم دوشیدم ولی باز نخورد،شیرم را با شیر پاستوریزه مخلوط کرد بازم نخورد.چیکار کنم؟کسی میدونه؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
اگرم نخورد بی خیال شیر خودت بشو ، بهتر،
بچها هیچ فرقی نمی کنه که شش ماه شیر مادر بخورند یا 2 سال ، فقط حداقل باید شش ماه بخورند بعد از اون اگه شیر پاستوریزه بخورند هم اشکالی نداره اما به جاش باید روزی 500 سیسی شیر پاستوریزه بخورند
2740
سلام الهه جون
پسرمنم یه بار اینطوری شد خواهرم ( پزشگه ) گفت حتما دارو خوردی روشیرت تاثیر گذاشته ..... یادم افتاد من برای عفونت رحم از پماد استفاده میکردم واصلا فکر نمی کردم بخواد روشیرم اثر بذاره وقتی استفاده نکردم خوب شد....
عزیزم نگران نباش ،
اینها همش حرفه که می گن بچه باید تا دوسال شیر مادر بخوره ، گوش نکن
برو کیفش رو بکن ، کاش من جای تو بودم و پسرم شیر با لیوان می خورد ، البته پسر من فقط دوماه شیر خودمو خورد
خوش بحالتتتت پسر منم همسن پسر شماس
انقدر دوست دارم شیر نخوره
قاطی کردم از بس شبا بیدار شدم روزا میاد یقه ام رو میکشه و بخوام بهش ندم جیغای بنفش میزنه
بابا دست راستت رو سر ما
خدا کنه نصیب مام بشه
بسه دیگه اینهمه وقت شیر خورده بقیه اشو بیخیال
از لحظه ای که مادر شدم نمیتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم! ای فرشته زمینی ،ای مادر فداکارم .... بسیار دوستت دارم
بازم شما بهم روحیه دادید
البته پارسال همچین زمانی پسرم رفلکس معده گرفت که 3ماه بهش امپرازول دادم . و با اینکه عازم سفر عمره بودم اونجا اذیتم نکرد . شاید 2 روز که امپرازول را خورد خوب شد ولی دکترش گفت باید دوره درمان کامل بشه.
به نظر شما دوباره رفلکس پیدا نکرده
الان که رفتم بخوابونمش به سینه هام دست میزد و می گفت : جیز
2706