2737
2739
عنوان

رنگ کردن مو با حنا

| مشاهده متن کامل بحث + 129439 بازدید | 63 پست
سلام دوستان.. من میخواستم بپرسم..موهای مامانم رنگ داره یعنی رنگ شیمیایی قهوه ای تیره.. جلوشم در اومده که همش سفیده.. چطور میتونم با بابونه و ریواس و حنا جلوشو طلایی کنم پشتشم یکم روشن تر شه..:((((( مامانم همش از رنگ شیمیایی استفاده می کنه بهش گفتم میخوام موهاشو طبیعی رنگ خوشگل بزارم..کمکم کنین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قابل توجه دوستان عزیز. طراحی بدن با حنای امارات و هندی و مراکشی در طرح های مدرن و سنتی.به رنگ های مشکی ،قهوه ای تیره و روشن و قرمز و طلایی و نقره ای .برای دیدن نمونه کارها به اینستگرام naqshe_hana_elyy مراجعه نمایید.09364447110
2731
2740

بچه ببخشید من یه سوال دارم من موهام کاملا مشکیه و اصلا رنگ نکردم تا حالا

اولین بار میخوام برای تقویت مو از حنا استفاده کنم حنا به موهام رنگ میده ایا؟؟ نمیخوام موهام از رنگ مشکی در بیاد اخه

ممنون راهنمایی کنید.

بچه ببخشید من یه سوال دارم من موهام کاملا مشکیه و اصلا رنگ نکردم تا حالا اولین بار میخوام برای تقوی ...

سلام من الان این تایپیک رو دیدم میخاستم ببینم شما گزاشتیدحنارو؟ گرف؟ 

سلام من موهام خرمایی روشنه میخوام با حنا یه قهوه ای روشن بزارم والا جاهای دیکه نوشتن پوست گردو و هزا ...

پوست گردو رو باید احتیاط کنی موها رو میسوزونه بعضی وقتا 

علایق : تربیت فرزند ، روانشناسی ، زبان انگلیسی ،طب سنتی و ... دعا کنید برام ...طاقتم کم شده😔
2706