2733
2734
عنوان

رنگ کردن مو با حنا

| مشاهده متن کامل بحث + 128989 بازدید | 63 پست
من هم این رنگهای گیاهی بسته بندی آماده از عطاری خریدم و روی سرم امتحان کردم ولی دریغ از یکمی تغییر رنگ.

یار با ماست چه حاجت که زیادت طلبيم        دولت صحبت آن مونس جان،  ما را بس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه منظورم اونا نیست. رنگ ترکیبی گیاهی هست با برند دلاویز. در چهار رنگ هست که من قهوه ای روشنش رو گرفتم تاثیری نداشت.

یار با ماست چه حاجت که زیادت طلبيم        دولت صحبت آن مونس جان،  ما را بس

2728

آقای باغبان
من تازه این تاپیک رو دیدم خیلی دنبال یه همچین موضوعی بودم
من میخوام موهامو قرمز کنم با حنا به نظر شما با چی قاطیش کنم حنا رو و البته موهای من خودش تقریبا مسی هست در ضمن موهای من خیلی خشکه و با حنا خشکتر میشه واسه همین من تو حنا کمی روغن آرگان میریزم بهتر میشه
خیلی ممنون میشم
2740
حنا خودش خیلی قرمزه و برای حداکثر قرمزی می تونید به جای آب از آبلیموی گرم استفاده کنید و البته برای مشکل خشک شدن موهاتون حنا خودش یه نرم کننده حساب میشه و این مشکل به خاطر اینه که وقتی می شورید یه مقدار حنا تو موهاتون باقی می مونه اگه خوب شسته شه نرم کنندگیش عالیه روغن توی حنا رنگ گیریش رو کم می کنه . اگه رنگ قرمز می خواین چیزی نمی خواد اضافه کنید فقط حنا رو خوب آماده کنید و حتما بذارید بمونه
سلام من دیروز ترکیب حنا و قهوه و آبلیمو . عصاره بابونه و کمی آب لبو غلیظ رو روی موهام برای 3 ساعت گذاشتم موهام مسی رنگ شده اون قسمتی که قبلا رنگ بود و روشنتر بود البته. قسمتهای مشکی موهام قهوه ای هست رنگش بد نیست ولی شاید بعد با کمی وسمه تیره ترش کنم
2706