2733
2739
عنوان

رنگ کردن مو با حنا

| مشاهده متن کامل بحث + 128989 بازدید | 63 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آقای باغبان اگه نکات بیشتری در مورد رنگ کردن با حنانه و بابونه می دونید ، ممنون میشم بهمون بگید . مرسی از تاپیک خوبتون . من منتظرم بیشتر یادمون بدید
خدای خوب و مهربونم پشتم که بهت گرمه از کوه هم محکمترم، تنهام نذار .
من موهام قهوه ایی هستش و نازک هم هستن می خوام حنا بزارم با قهوه دلم میخواد روشن تر بشه

ولی الان هر چی سرچ میکنم همه دارن میگم حنا با قهوه تیره میکنه

برای روشن تر شدن چیکار باید کرد؟
لطفا با فالو کردن پیج اینستام منو حمایت کنید 🙏 adam.kocholoha
2728
سلام اقای باغبان می خواستم ببینم موهام با ریواس می تونم پرکلاغی کنم الان رنگ موهام مسی یه سوال دیگه هم دارم

می خواستم ببینم اگر رنگ کنم بعدا بخوام یه رنگ دیگه روش بزنم جواب میده

با تشکر
سلام اقای باغبان می خواستم ببینم موهام با ریواس می تونم پرکلاغی کنم الان رنگ موهام مسی یه سوال دیگه هم دارم

می خواستم ببینم اگر رنگ کنم بعدا بخوام یه رنگ دیگه روش بزنم جواب میده

با تشکر
2738
سلام.من اصلا موهامو تاحالا رنگ نردم.ولی علاقه دارم رنگ کنم و موهام آسیب نبینه.دلم دلم میخواد فندقی بشه.یا نسکافه ای.میشه راهنماییم کنید.واینکه در شیردهی ایراد داره یا خیر.یه سوال دیگه رنگ با آب لبو چه جوریه؟آیا شرابی میشه؟
منتظرم.ممنون
من به تو نیاز دارم یا تو به من؟؟؟!!!
با سلام
با ریواس رنگ مشکی نمیشه چون رنگ حاصل از ریواس تناژ زرد داره
اما رنگ در شیر دهی بهتره توی شیر دهی مو رنگ نشه به خصوص با رنگ های آمونیاک دار اما اگه بخواین از رنگ های گیاهی استفاده کنید اگه از آب لبو خواستید استفاده کینید باید غلیظ باشه ولی خودم تجربه نداشتم اما رنگ های قهوه ای و نسکافه ای با ترکیب حنا و قهوه میتونید به دست بیارید ضمنا رنگی که با حنا باشه نتیجش بستگی به رنگ اصلی مو فرق می کنه
ولی بهتره تو شیر دهی کاری که اثرش مشخص نیست نکنید
سلام دوستان
من دیروز موهامو حنا گذاشتم حنا با ترکیب روغن زیتون آب لیمو(البته طبیعی نبود!!) عسل و چایی
2ساعت رو موهام بود ولی رنگ نگرفت:(
من میخام موهام قهوه ای تیره با تن قرمز بشه یا با لایتای طلایی آخه من توی سایت انگلیسی خوندم که عسل باعث میشه یکم طلایی شه! موهای خودمم قهوه ای نسبتا تیره اس ینی خرمایی نیست خیلی ام تیره نیست
میشه لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم؟:(
در ضمن من ب محض درست کردن حنا گذاشتمش ولی بعضی جاها خوندم 2ساعت تو گرما باشه بعضی جاهام گقته 10 12 ساع بمونه بعد استفاده بشه حالا من باید چیکار کنم؟
روغن رو از ترکیبتون حذف کنید حنا رو با آب گرم درست کنید آبلیمو مهم گرم یا سرد باشه اگه مایع دیگه ای مثل چایی اضافه کردید گرم باشه اگه می خواید طلایی باشه بابونه رو عصاره گیری کنید و به جای آب از بابونه استفاده کنید ظرف حنا روتوی یه کیسه پلاستیکی بذارید یه جای گرم حداقل دو ساعت بمونه و روی مو حدود یه شب تا صبح بمونه کیفیت حنا هم خیلی مهمه حنا با کیفیت رنگش سبزه و عطر قوی داره
2706