2737
2734

من و برادرم با اطلاع همسرم رفتیم دکتر ی شهر دیگه 

و چون همسرم عادت داشت مدام زنگ میزد ک کجایی چ میکنی اینا . خسته شدم و این آخریا  دیگ با اکراه جواب میدم .میگفتم الان فلان جاریم الان اینجاییم الان میرسم . 

دقیق می‌پرسید. 

تا اینکه دیر رسیدم . 

یهو دادو بیداد کرد و بهم گفت لخت شو دکتر باس معاینت گفت با برادرت رابطه  داشتی . همه اینارو میگفتو منم اشک می‌ریختم. 

مابین اینا اتفاقی افتاد حتی تا طلاق بخاطر این حرفش پیش رفتم ولی ب خانوادم علت اصلی رو نگفتم . چون نمیخواستم همچین حرفی حتی ب زبون بیاد .

شاد باش بخندی میگذره ناراحتم باشی میگذره پس بخند که حداقل به خوشی بگذره    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

شوهرم بعد ۵۰ روز قهر من . اومد نادم و پشیمون ک گفت اون حرفا رو از رو بی عقلی زده . 

گفته فقط میخواسته حس اونو درک کنم (آخه قبل اینا خونواده  شوهرم تهمت زدن ک شوهرم با جاریم رابطه داره و ب گوش برادرم خورده بود البته برادر بزرگترم ن این برادرم که باهاش بیرون بودم .برادربزرگترمم گفته بود ک اینجور ک خونوادت میگن پس تو رابطه داری با زنداداشت ) 

منم گفتم اگ هرکی هرحرفی زده ب من ربطی نداره اون من بودم ک پات وایسادم . 

گفتم خیلی فرق داره ب اینکه برادرم این حرفو زده .

ولی تو شوهرمی این حرفو زدی

الان وقتایی ک مادرم و همون برادر کوچیکم ک از من بزرگتره . میان خونمون حس تنفر بینشون هست . هرچند برادرم نمیدونه ک اون همچین فکری در موردش داره 

ی وقتایی استرس میگیرم ک نکنه برادرم تنها بیاد خونه م و شوهرم ببینه . 

جتی وقتی مادرم  میاد . .بهش میگم الان اینجان زنگ میزنم یا پیام میدم .... .بغض گلومو گرفته .

خدایی نکرده اعتیاد نداره؟؟؟مردایی که شیشه می‌کشن خیلی توهم میزنن

نمیدونم 

2706