2737
2739

ما فقط دو تا جاری هستیم.من عروس اول ولی از پسر کوچیک تر هستم و خودم از جاریم کوچکترم.مادرشوهر و پدر شوهرم خیلی و به وضوح فرق میذارن.مثلا خونشون دعوت باشیم سر سفره به اون تعارف میکنن بخور اینو بخور اون رو بخور ولی واسه من اصلا اینجوری نیستن.منم هم جلو بقیه کوچیک میشم.یا کلا طرز احوالپرسیشون با اون خیلی فرق داره.شما باشین چیکار میکنین؟رابطه رو کم میکنید؟

وزن فعلی ۶۵/۳۰۰ وزن هدف ۵۵ تاریخ شروع رژیم ۹۷/۷/۲۸

چند مدته جاریتون ازدواج کرده ؟؟

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

من باشم بازتاب رفتار خودشون میشم😊

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

خب اول اینکه باید یه برخورد رسمی با خانواده شوهرت داشته باشی تا اونا هم با شما رسمی برخورد کنن. 

دوم اینکه به نظرم این چیزا برات مهم نباشه و به شخصیت خودت اجازه نده که خودتو اعصابتو درگیر این مسایل خاله زنکی بکنی تجربه اینو میگه هااا 

حساس نباش بعد سعی کن خیلی بهشون محبت کنی تا جا تو دلشون باز کنی با جاریتم همین طور من اونقد به مادرشوهرم اینا و‌جاری هام محبت کردم الان دارم نتیجشو می بینم و راضیم 

خدایا فرشته کوچیکم پسر عزیزمو به من برگردون.من به امید تو فقط زنده ام خدای من
تو هم همین برخورد کن دعوتشون کردی به بقیه تعارف کن به اونا نکن

من وقتی میان خونمون بخدا انقدر بهش تعارف و اصرار میکنم

وزن فعلی ۶۵/۳۰۰ وزن هدف ۵۵ تاریخ شروع رژیم ۹۷/۷/۲۸
2706