2752
2734
عنوان

برخورد با مادرشوهری که بین شما و جاری فرق میذاره

| مشاهده متن کامل بحث + 22648 بازدید | 82 پست

سلام

عزیزم من هم این مشکلو تجربه کردم مادرشوهرم باعروس کوچیکترش خیلی خوب بود طوری که بارها خانواده و خودشو به سر من میکوبیدمن هم شاغلم هم تحصیل کرده همیشه باخودم میگفتم مهم نیست یه روز به این نتیجه میرسه من براش بد نبودم همچنان بهش احترام گذاشتم و حتی همسرمو تشویق میکردم بیشتر هوای مادرشو داشته باشه تا اینکه چند وقت پیش جاریم بدون هیچ دلیلی قهر کردو طلاق خواست چون از برادر شوهرم چک سفید امضا داشتن تهدیدش کردن که باید طلاقش بده بعد دوماه معلوم شد به خاطر رفتاره منو همسرم باهم حس حسادت داشته کلی به شوهرشو مادرشوهرم حرف زد که باید محضری تعهد بده که قید مامانشو همسر منو بزنه بعد کلی نصیحت فامیلاش پشیمون شدو خودش به برادر شوهرم گفت بیاد آشتی کنه حالا که برگشته مادرشوهرم مهمونیای آنچنانی براش میگیره دعوتش میکنه قربون صدقش میره از ترس اینکه اون دوباره حسادت نکنه دیگه به من اهمیت نمیده برادر شوهرم که تواون مدت من غمخوارش بودم الان منو فراموش کرده نمیدونم باید باهاشون چطور رفتار کنم

عروس اولی ها مظلومن 

والا من عروس دومم برا اولی همه کار کردن برا من دارن زیرش در میرن با اینکه اون غریبه و من اشنا و اون کلی رو مخشونه من کنار میام با خواسته هاشون اون عزیز تره😊خدایی حرص ندارع؟ 

2731
آره دقیقا همینا همیشه جاریمو وسیله میکردن ناراحتم کنن ولی خدا جوابشونو داد آخرای بارداریش با خواهر ش ...

خدارو شکر ، هرچقدر هم بخوان لا پوشونی کنن اختلافات رو ، بالاخره رو میشه