2752
2734
عنوان

دخترم نمیخوابید تاب خریدیم روش بخوابه بدتر شد

| مشاهده متن کامل بحث + 674 بازدید | 65 پست
حتما روزا زیاد میخوابه، روزا نذار زیاد بخوابه باهاش بازی کن سرگرمش کن تا خسته شه شبا زود بخوابه  ...

بخدا طی روز نمیخوابونم،ساعت نه و ده ه این حدودا در حال بیهوش شدنه میذارم‌تو تخت یا چشاش باز میشه تا چهار و پنج یا خوابش میبره ده شب بیدار میشه تا هفت صبح بیداره

حوصله ندارم  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نمیدونم اعتقاد دارید یا نه

ولی بچه من هرموقع، منو کلافه میکنه، 10بار آیه الکرسی میخونم بهش آروم و ساکت میشه و اون ‌شب راحت میخوابه

طب جدید بهش میگن بیش فعالی اما من بهش اعتقاد ندارم

https://t.me/azkaarelahi
فروشنده گفت پایه تحمل وزن نداره دخترم دوسالشه و میخواستم حالا حالا ها استفاده کنه

زنده باشه ، پسر من چهار ماه دیگه دو ساله میشه چهار ماه بود خریدم براش چهارچوب درمون طوریه نمیشه میله بارفیکس زد بهش، ان‌شاءالله خدا حفظشون کنه

نمیدونم اعتقاد دارید یا نه ولی بچه من هرموقع، منو کلافه میکنه، 10بار آیه الکرسی میخونم بهش آروم و س ...

از اول که دنیا اومد شب بیداری داشت .من قرآن رو‌هم ختم کنم نمیخوابه خواهر

حوصله ندارم  
زنده باشه ، پسر من چهار ماه دیگه دو ساله میشه چهار ماه بود خریدم براش چهارچوب درمون طوریه نمیشه میله ...

قربونت برم همینطور پسر گلت رو.دختر منم‌دوماه داره تا دوسال.من رندش میکنم.الان چجوری میخوابونیش

حوصله ندارم  
اره سخته واقعا، شیرم می خوره هنوز؟؟؟؟

شبا!نه هشت ماهگی شیر شبش رو‌خودش قطع کرد یعنی بیدار بود ولی لب نمیزد هنوزم نمیزنه ولی هر یک ساعت بیدار میشه بره تو گهواره 

حوصله ندارم