2737
2739
عنوان

من یک مامانم .....

2645 بازدید | 44 پست
سلام. مامانی گل نی نی دار که الان نی نی هاتون تو 5 ماهگی هستند سلام مخصوصم به شما .
با هزار امید بارداری را طی کردم و پیش یک پزشک خوب می رفتم اما بعد زایمان دنیا رو سر من و همسرم به خاطر قصور دکترم خراب شد و یک عمر غم و ناراحتی را روی دل من و همسرم وخانوادهامون به جا گذاشت . با اینکه آز غربالگری نیلو نشان داده بود که باید امینو سنتز بشم و در صورت تایید تروزیمی 21 ختم حاملگی بشم به خاطر شیدایی و حواس پرتی و بی مسئولیتی دکترم که انگار چشماشو روی جواب ازمایش بسته بود بعد تولد نی نی نازم غم دنیا رو دلم امد و پسرم گلم و امید زندگیم به سندرم .... خدا منو بکشه هنوز باور نمی کنم هنوز می ترسم اسم مریضیشو به زبان بیارم هنوز هیچ کس جز همسر و مادرامون نمی دونه . ما نه فامیل بودیم نه سابقه این بیماری را داشتیم نه سنم بالا بود . داغونم هیچ کس حال منو نمی فهمه . شب تا صبح دست به دعام . حالم خوب نیست الکی سر پام مرده متحرکم ..........
شما به پزشکتون اطمینان کامل نکنید و در صورت چیز مشکوک با چند تا پزشک مشورت کنید تا زندگیتون مثل من و بچه ام نابود نشه .
آآآآآآخی عزیز دلم.جگرم سوخت برات.امیدوارم خدا بهت صبر بده...خیلی سخته ولی هدیه خدا رو نمی شه پس داد!
خدا از سر این دکترهای بی مسئولیت نگذره که دخترخاله شوهرم بیچاره در اث همین بی شعوری بچه ای داره که روش پیر شده توو جوونی!بچه س یک دست و دوپای نصفه داره!یعنی من هروقت می بینمش جیگرم خون می شه.الهی خدا از سرشون نگذره.
گلم مراقب این فرشته باش که امانت خداست پیشت!خیلی هواش رو داشته باش...
تا زمین در گردش است و آسمان در چرخش است
نام مولایم حسین بر قلب من آرامش است. خدای مهربون خودت مراقب نی نی من باش.به تو سپردمش بهترین نگهدار...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من آزمایشات غربالگری انجام ندادم...آخه از سه ماه رد شده بودم....هفته پیش دکترم گفت همه چی عالیه....عصر امروز سونو دارم...استرس دارم....ازدواجم هم فامیلیه....ولی هر وقت سونو رفتم از نی نی تعریف میکنن....هفته 8 گفتن وضعیتش بیسته. هفته شونزده گفتن به به چقدر تپل مپله....الان هفته 28 هستم خیلی استرس دارم....همش میترسم نی نی مو خوب بررسی نکنن....
نور
واقعا متاسف شدم

باور کن بغض تو گلوم
بیشتر واسه اینکه اون دکتر احمق میتونست جلوی این مسله رو بگیره

میدونی هیچی به اندازه مادر زجر نمیکشه ...هیچیکی حتی اون بچه

بچه خواهرم الان بیست روزش قلب سه تا مشکل داره دو تا سوراخ داره و یه مجراش کامل نیست
صورتش کجه ...............دیگه چی بگم
خونه ما هم عین قبرستون شده همه نالان و گریانن

نمیدونم این آزمایشات و این سونوهای مزخرف چیه ...خواهرم اینقدر آز رفته بود آزمایشگاه به رحف اومده بود خانم تو خونم داری هی میای میدی
یا هر ماه دو تا سونو
هیچی نفهمیده بودن احمق ها
(السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا)
2740
سندرم داون رابیشتربا آزمایش خون میفهمند........نگین جان........حسنا جون دقیقا چند هفته ات است؟....دکترت کیه ؟پیش این دکتر برو شاید کاری بتواند برات بکند...دکتر سایه زاهدی22408590....چرا خود مرکز نیلو بهت چیزی نگفت؟
دیروزبرای کودکی گریستم که کفش نداشت...امروزبرای مردی که پاندارد...فردابرای خود که هیچ!!!!!!!!

وای عزیزم. پسر من ۴ ماهشه وقتی‌ پستت رو خوندم اشک تو چشمم جمع شد و تمام تنم مور مور شد. خیلی‌ سخته ولی‌ من به خاطر کارم با چند مورد بچه‌هایی‌ که این مشکل رو داشتند کار کردم (من معلم هستم خارج از ایران و اینجا همه بچه‌ها با هم مدرسه می‌رن و اینجور بچه‌ها رو جدا نمیکنن) این بچه‌ها مهربون‌ترین کودکانی هستند که من در زندگیم دیدم. و خوشبختانه با پیشرفت‌های علم و وجود کامپیوتر خیلی‌ بیشتر از قدیم میشه بهشون آموزش داد و تواناییهاشون رو شکوفا کرد. حسنا جون فرشته کوچولوت رو از طرف من ببوس و مطمئنم خدا به تو و پدرش صبر میده که به بهترین نحو بزرگش کنید
2706