2737
2739
عنوان

من یک مامانم .....

| مشاهده متن کامل بحث + 2652 بازدید | 44 پست
گلی عزیزم پسر همسایه مامانمینا....قلبش سوراخ داشت دو سالگی عمل کرد ...الان شکر خدا خوبه....تازه مشکل روده هم داشت....اونم خوب شد...گاهی به این چیزا که فکر میکنم روحیه میگیرم.

خدا ان شاا... بهت صبر بده حسنا جون....آرزوی شفا و سلامتی برا نی نی گلت دارم.
نور
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
دوستای گلم پسر گلم به لطف خدا هیچ مشکلی جسمی نداره فقط ازمایشش ان قضیه را تایید کرد که 47 کروموزومیه . عین قرص ماه می مونه . تازه مشهد و کربلا هم بردمش امیدم به خداست . از این می سوزم می سوزم می سوزم که ازمایشن نشان داده بود و می شد این اتفاق نیفته . نگران بچه امم تمتم ارزوهامون به باد رفت بچم شایئ مدرسه نتونه بره ازدواج نمی تونه بکنه . بمیرم براش بمیرم بمیرم.........
نمیدونم چی باید بگم
همیشه از این که همچین اتفاقهایی برا هرکسی بیفته میترسم

یکی از همکلاسیهای دوران ابتداییم چند روز پیش سومین زایمانشم کرد مگه چند سالشه 24 سال
غیر از اولی بقیه ناخواسته بوده
بچه ی دومش پسره و اونم سندرم داره
بد بخت با اینکه تو فامیلای پدریش این مشکل رو داشتن نمیدونم به دکتر نگفته بوده یا گفته بوده و بی مسولیتی کردن خلاصه الان دوسالش میشه تقریبا ...
نه میشه آدم جگر گوششو دور بندازه نه طاقته این حالتو داره
اما ...

بقوله دوسته خوبمون هدیه ی خدا رو نمیشه پس داد
تو یک مادری
مادری کن براش
و چند تا بچه ی دیگه هم بیار تا این نینی تنها نباشه
برا بعدی ها شدیدتر پیگیر باش

باشه عزیزم

به جای غصه خوردن رابطتو با خدا قویتر کن خودش توان و آرامش بهت میده مطمین باش ... شاید این یه آزمایشه برا محک زدنه ایمانه آدمها
امتحانه الهی همه جورش وجود داره
تلاش کن به کمک همسرت موفق از این امتحان بیرون بیاید و در ضمن بچه های بعدی رم فراموش نکنید !!!

اینی هم که الان دارید یه نوزاد پاک و معصومه انسانه بزرگتر که بشه مطمینا از بعضی از رفتاراش مختون هنگ میکنه و درس میگیرید
در پناهه خدای مهربون باشید
سلام.منم بعد از حدود یه سال باز اومدم:خیلی متاثر شدم خیلی!!!!خدا کمکتون کنه که خیلی سخته....خواهر منم حدود 20 روز پیش ختم بارداری در هفته 16 داشت یه ختم بارداری وحشتناک و سخت که دیگه به خودشم امیدی نبود....طفلک تازه ویار وحشتناک و شبانه روزیش تمام شده بود که سونوگرافی نشون داد مغزش تشکیل نشده.....چه گذشت تو این دوران بر ما.....خدا کمکتون کنه......
2740
من شنیدم قلب بعد از تولد سوراخ هاش بسته میشه پس احتمالا قبل از تولد قابل پیگیری نیست. نوه خاله من الان 34 ساله است و قلبش رو تو هفت سالگی عمل کردن حالش خوبه یه بچه هم داره. یکی دیگه از فامیلامونم بچه بوده سوراخ قلبش رو تو بیمازستان دی تهران بستن الان دانشگاه میره، اونم خوبه.
باد می‌وزد می‌توانی در مقابلش دیوار بسازی..... یا آسیاب بادی
حسنا جان یادت باشه این نی نی ها تا آخر عمر معصومند...اگر بهشون خوب برسی تو یک زمینه خاص نابغه هستند وکشف میکنی مثلا من شنیدم افرادی با این شرایط هستند که نابغه شطرنجند یا این آقاهه هست که هیچ حرکتی نداره ولی نابغه است وهمش رو ویلچره حتی حرف نمیزنه راه نمیره.....عزیز سخته ولی یادت باشه تو بهترینی برای اون...اون به دعوت ما آمده وبرای همه دنیا عزیزه ما یک پیکریم ومثل سلولهای یک بدن نبود هر کداممان این پیکر را فلج میکنه همه ما به وجود پسر تو در هرشرایطی که باشه احتیاج داریم.....اینا را برای دلداریت نمیگم بلکه بحث فلسفی عمیقیه که بهش باور دارم
دیروزبرای کودکی گریستم که کفش نداشت...امروزبرای مردی که پاندارد...فردابرای خود که هیچ!!!!!!!!

عزیزم کاملا درکت می کنم

خواهر زاده منم یهویی توی سن 2 سالگی افتاد و دیگه راه نرفت الان 4 ماهه هرچی آز و سی تی و ام آر ای دادیم هیچیش نبوده

ازدواج خواهرم فامیلی بوده یعنی با پسرعموم ازدواج کرد

خواهرم بیچاره داره ذره ذره آب میشه
برای شفای امیر پارسا 4ساله ................ صلوات
حسنا جون خیلی متاسف شدم. دو تا از دوستامو که جواب آزمایش غربالگری شون مشکوک بوده و ازدواج فامیلی هم داشتن میشناسم ولی الان بچشون مشکل نداره. ولی پدر و مادر من با وجود اینکه فامیل نبودن و سه تا بچشون که یکی شون منم و دکترای فیزیک میخونم هیچ مشکلی ندارن ولی خواهر کوچیکم عقب مونده است الان 27 سالشه، کاملا درک میکنم چی میکشی، خیلی سخته ولی امیدت به خدا باشه
باد می‌وزد می‌توانی در مقابلش دیوار بسازی..... یا آسیاب بادی
حسنا جون آهو راست میگه من یکی‌ از شاگردام که این مشکل رو داره سره کلاس یه جوریه انگار حرف گوش نمیده یه بار ازشون یه امتحان گرفتم دیدم بخش اول رو همه سوال‌ها رو درست جواب داده بعد انگار حوصلش سر رفته باشه بقیه صفحه رو رنگ کرده بود من هم در چند نوبت ازش امتحان گرفتم در کمال ناباوری فقط یکی‌ دو تا غلط داشت
2706