2737
2739
عنوان

من یک مامانم .....

| مشاهده متن کامل بحث + 2652 بازدید | 44 پست
وای خدا باورم نمیشه...خدا بهت صبر بده و انشالا بچت خوب خوب بشه
تو مشهد که هیچکدوم دکترها آزمایش خهای غربالگری نمیدن....نمیدونم...به خدا توکل کن
لباسهای کاملا نو و شیک و... در وبلاگم... یه نگاه بندازین ضرر نداره

http://frooshi92.persianblog.ir
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حسنا جون بمیرم برات میدونم سخته از وقتی که خوندم اشکم بند نمیاد. توکلت به خدا باشه و خدا بهت صبر بده عزیزم.

زود تر هم یه نینی دیگه بیار که خونتون شاد بشه این جوری واسه پسر گلت هم بهتر میشه.
از دکترت هم شکایت کن تا جزای کارش رو ببینه.
2731
اسم دکترم را نمی گم چون دکتر خیلی خوبیه . کار درستی نیست چون یک پزشک معروفه که بچه ها اکثرا می شناسند . فقط به نظر من پیش دکتری برید که سرش شلوغ نباشه به خودش و تجربه اش غره نشده باشه برای مریضش ارزش قائل باشه و اینکه از پزشکهای معروف تو هر زمینهای بترسید و با احتیاط پیش برد .
حسنای عزیز چرا نباید بگی عزیزم

خییییییلی ناراحت شدم خیلی زیاد ...عزیزم با این کارتون مشتری های این اقا حداقل کمتر میشن و ایشون سعی میکنه وقت بیشتری و بهتری برای مریضش بزاره
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
حسنا جون .بمیرم برای دلت .خیلییییییییییییییییییییناراحت شدم .به خدا راست میگم
عزیزم بچه تو هم خدایی داره .این بیماری هم شدت وضعف داره .الان با قدیما خیلی فرق کرده .شاید در اینده هم راه حلی برای این مشکل پیدا بشه .این بچه ها دارای هوش بالایی هستن فقط باید با انها صبوری کرد .الان در اروپا این بچه ها با بچه های معمولی به یه مدرسه میرن .
امیدوارم توی این ماه عزیز و قسم به علی اصغر ورقیه بچت خوب شه .آمین
در ضمن ازت خواهش میکنم اسم دکتر را بگو .فکر بچهایی باش که ممکنه با غفلت این دکتر تا آخر عمر گرفتار باشن .
2740
عزیزم زندگی سختی زیاد داره توی قران هم هست که ما انسان را در سختی افریدیم پس همه توکلت به خدا باشه وبدون همه ما یه روز میریم پس سعی کن بفهمی حکت خدا چی بود چون خدا هیچوقت برای کسی بد نمیخواد ما حکمت کاراشو نمیفهمم
عزیزم اسم دکترش رو هم بگی به نظرم خوبه
عزیزم از خدا برات همت بلند و صبر میخوام این وبلاگ بابای بنیامین کوچولو هست شمارشم گذاشته ...

http://lovesyndrome.blogfa.com/
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
اززبان معلم یک کودک استثنایی

تقدیم به تمام بهشتیان زمینی

( فرشته کوچک )

با همان تک بال مجروحت پریدی ، آفرین

میتوانم را ز نقصان آفریدی ، آفرین

در میان صوت های این فضای بیکران

صوت هایی را که نشنیدم شنیدی ، آفرین

دستهایم طاقت گرمای عشقت را نداشت

از تمام عشق من این را ندیدی ، آفرین

با قدم های شکسته ، دستهای کم توان

آبروی پهلوان ها را خریدی ، آفرین

در میان صفحه ی نقاشی این روزگار

نقش زیبای صداقت را کشیدی ، آفرین

با بصیرت دیدی و چشمی که در دل داشتی

طعم پاکی ، پاک قلبی را چشیدی ، آفرین

مرتضی هر جا که شد از پاکی و مهر تو گفت

رنگ سبز مهر را تنها تو دیدی ، آفرین
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
دوستای گلم پسر گلم به لطف خدا هیچ مشکلی جسمی نداره فقط ازمایشش ان قضیه را تایید کرد که 47 کروموزومیه ...

سلام حسنا جان نمیدونم این پیام رو میخونی یا نه شاید اصلا دردت رو تسکین نده اما منم مشکلی شبیه شما داشتم تو بارداری احتمال مشکل نخاعی دادن همون آز نیلو هم رفتم اما خودم امنیوسنتز نرفتم دخترم ۷سال پیش به دنیا اومد یه فرزند ظاهرا سالم اما از ۱۰ روز گی تشنج و مصرف قرص ها شروع شد تا ۳ونیم سالگی 

به خاطر تشنج و مصرف قرص ها و شاید مشکل مادرزادی خیلی دیر با هزار تا گفتاردرمانی و کاردرمانی شروع به حرف زدن کرد بالاخره خیلی سختی ها کشیدم بهم گفتن ای کیوش خیلی پایینه حدود۷۰ و هیچ وقت نمیتونه یه بچه ی معمولی بشه اما به لطف خدا و یاری ائمه و تلاش خودمون الان بچم کلاس اول مدرسه ی معمولیه هنوزم نمیتونه خیلی کارها شو بکنه اما خداروشکر یه بچه ی معمولیه

امیدت به خدا باشه همه چیز درست میشه خدا بزرگه

🖤 
2706