2737
2734

سلام مهربونا

من ۱۶ ماه اقدامم و خیلی خیلی غصه داره نابودم میکنه

این ماه وقت لاپاراسکوپی دارم 

توروخدا کسی بوده بعد این عمل مامان شده باشه 

میدونم همه چی دست خداست

ولی خواهرانه بیاین کمکم کنید اگر تجربه ای دارید

ان مع العسر یسرا..........من بزودی و به لطف خدای مهربونم مادر میشم.خدایا شکرت میدونم که ناامیدم نمیکنی میشه صلوات بفرستین ..‌‌‌‌‌

کوتر تخمدان چیه ؟

من رادین کوچولو کاربر سال ۹۵ هستم نتونستم با همون کاربریم بیام و با کاربری جدید اومدم، اسم کاربری جدیدم هم از شیرین زبونی پسرمه که به نوشابه میگه شیبادا   
کوتر تخمدان چیه ؟

نمیدونم والا دقیق میگن تخمدانارو تحریک میکنن

ان مع العسر یسرا..........من بزودی و به لطف خدای مهربونم مادر میشم.خدایا شکرت میدونم که ناامیدم نمیکنی میشه صلوات بفرستین ..‌‌‌‌‌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کوتر کیست های ریز داخل تخمدان میسوزونن که باعث میشه تخمدان تخمک گذاری بهتری داشته باشه 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته همتا هم نداری که وقت نبودنت به دلم وعده بدهم شاید مثلش را پیدا کنم! آقای بی همتای من بیا  اللهم عجل لولیک الفرج
2742