2737
2734
عنوان

دوستان کیا شوهراشون حرف عاشقانه نمیزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1138 بازدید | 89 پست
شوهرمن انقد قربون صدقه حرف عاشقانه میزنه که تهش به یچیز دیگه ختم میشه🚶💔

😂😅🤣🤣🤣🤣🤣🤣

من شوهرم از نظر رابطه سرد نیس ولی اون موقع هم خ کم قربون صدقه میره دهنش قفله کلا 

من چندماهه عقدم اوایل عقدمون دم به دقیقه زنگ و پیام و حرفای عاشقونه اما الان از بس درگیر کار شده که گاهی حس میکنم منو فراموش کرده نه زنگی نه پیامی حتی گاهی بخاطر کار نمتونه بیاد منو ببینه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😅🤣🤣🤣🤣🤣🤣 من شوهرم از نظر رابطه سرد نیس ولی اون موقع هم خ کم قربون صدقه میره دهنش قفله کلا&n ...

🤣🤣البته این اوایل ازدواج حرف نمیزد زیاد بقول خودش روم نمیشه..ولی بعد یخش وا شد

🖤روحت‌شادشهیدجمهور🖤
2731

منم خیلی دلم حرف و حرکت عاشقانه میخواد 

ولی هیچ موقع حوصلمو نداره برام وقت نمیذاره حتی یه بیرون رفتن رو هم ازم دریغ میکنه

اوایل خیلی عاشقش بودم همه جوره قربون صدقش میرفتم ولی با دخالتا و رفتارای بد مادرش بینمون خیلی فاصله افتاد 

الانم که مادرش دست از سرمون برداشته ولی حالا دیگه من سرد شدم 

اینا در حالیه که میدونم ته دلش دوسم داره 

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
خرش از پل رد شدع

بخدا خیلی بهم میریزم دعا میکنم زودتر برم سرخونه زندگیمون که حداقل پیشش باشم خودشم دلتنگ میشه ولی از صبح زود تا اخرشب سرکاره یه شام میخوره و از خستگی بیهوش میشه میگه یکم تحمل کن بتونم پولی جمع کنم

منم خیلی دلم حرف و حرکت عاشقانه میخواد  ولی هیچ موقع حوصلمو نداره برام وقت نمیذاره حتی یه بیرو ...

چرا الان که وقتشه این کار نمیکنی حیف من میخوام تازه  شرو کنم😅

2706