2733
2734

ما الان ۱۲ساله زندگی میکنیم زندگیمون بالا پایین داره 

من اصلا دوست پسر نداشتم زود ازدواج کردم دلم یه قربون صدقه درست حسابی از شوهرم میخواد 😅

دوست دارم ببینم چ حسیه 

چرا به خودش نمیگی ؟ خجالت نداره بگو 

بعضیا ذاتن این مدلین و بلد نیستن بگو تا یاد بگیره و خیلی هم خوبه

وقتی مقصری و معذرت خواهی نمی کنی اسمش غرور نیست بی شعوریه ... هرگز از حرف هایی که مردم درباره تو می گویند ناراحت نشو....هیچ گاه کوچکترین توجهی به آن نشان نده ..همیشه فقط به یک چیز فکر کن : داور خداست. آیا من در برابر او رو سفیدم؟ بگذار این معیار قضاوت زندگی تو باشد، تابیراهه نروی...تو باید روی پای خودت بایستی و تنها ملاحظه ات این باشدکه: هر کاری انجام می دهم باید مطابق شعور خودم باشد. تصمیم گیرنده باید آگاهی و شعور خودم باشد.آن گاه خدا داور تو خواهد بود.شده در زندگی با جون دل از زندگی خود برای افرد بی لیاقتی مایه گذاشتیم که جنبه لیاقت نداشتن رو به ما ثابت کردن یکی از ویژگی های آدمای بی شخصیت اینه که همیشه حق به جانب هستن و همیشه میگن که حق با منه.اینجورآدمایی واقعا بی شخصیت هستن وگرنه کسی که دارای شخصیت هست گاهی هم میپذیره که ممکنه اون هم اشتباه کنه و اشتباهات همیشه از جانب بقیه نیست . لیاقت که نباشد همین میشود که میبینی.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ماهم ۱۲ساله ازدواج کردیم عاشقانه 

سر کیف باشه و کارش گیر دوتا خوشگلم عشقم می‌بنده به نافم 

هرکسی پیجمو فالو کنه براش آیت الکرسی میخونم berkenail2023  هرکسی فالو کرد ریپلای کنه بخونم براش 💗🙏
چرا به خودش نمیگی ؟ خجالت نداره بگو  بعضیا ذاتن این مدلین و بلد نیستن بگو تا یاد بگیره و خی ...

میدونی از ته دل نمیگن ب دلم نمیشه همیشه ب شوخی میگیره مثلا حامله بودم گفتم من خ تو بارداری بیشتر از قبل دوست دارم خندید گف خوش ب حال اون مردای ک زناشون بهشون ویار دارن 

ماهم ۱۲ساله ازدواج کردیم عاشقانه  سر کیف باشه و کارش گیر دوتا خوشگلم عشقم می‌بنده به نافم  ...

عزیزم عشقتون مانا باشه 😍

من همیشه دعا میکنم بچه هام زندگی عاشقانه داشته باشن 😍

میدونی از ته دل نمیگن ب دلم نمیشه همیشه ب شوخی میگیره مثلا حامله بودم گفتم من خ تو بارداری بیشتر از ...

شاید اولش براش سخت باشه ولی کم کم خودشم خوشش میاد 

مطمئن باش از ته دل میشه. اگه دوست نداشت رفتارای دیگه انجام میداد 

همین که گفته خوش به حال بقیه مردا که زناشون ویارشون می کنه این یعنی که پوستت داره و بیشتر میخواد کنارش باشی ولی خب مثل مردهای زبون باز بلد نیست 

وقتی مقصری و معذرت خواهی نمی کنی اسمش غرور نیست بی شعوریه ... هرگز از حرف هایی که مردم درباره تو می گویند ناراحت نشو....هیچ گاه کوچکترین توجهی به آن نشان نده ..همیشه فقط به یک چیز فکر کن : داور خداست. آیا من در برابر او رو سفیدم؟ بگذار این معیار قضاوت زندگی تو باشد، تابیراهه نروی...تو باید روی پای خودت بایستی و تنها ملاحظه ات این باشدکه: هر کاری انجام می دهم باید مطابق شعور خودم باشد. تصمیم گیرنده باید آگاهی و شعور خودم باشد.آن گاه خدا داور تو خواهد بود.شده در زندگی با جون دل از زندگی خود برای افرد بی لیاقتی مایه گذاشتیم که جنبه لیاقت نداشتن رو به ما ثابت کردن یکی از ویژگی های آدمای بی شخصیت اینه که همیشه حق به جانب هستن و همیشه میگن که حق با منه.اینجورآدمایی واقعا بی شخصیت هستن وگرنه کسی که دارای شخصیت هست گاهی هم میپذیره که ممکنه اون هم اشتباه کنه و اشتباهات همیشه از جانب بقیه نیست . لیاقت که نباشد همین میشود که میبینی.....
شاید اولش براش سخت باشه ولی کم کم خودشم خوشش میاد  مطمئن باش از ته دل میشه. اگه دوست ندا ...

نه ویتر بد یعنی از اونای ک به شوهراشون ویار دارن و تا شوهراشونو میبینن بالا میارن مجبورن مردا برن بیرون😅😅🤣

شوهر من اوایل نمیگفت. الان گاهی میگه. ولی چه فایده که با رفتار یک ساعت بعدش کلش رو از بین میبره. از ...

راست میگی منم الان خل شدم بزار یاد رفتارای بدش بیوفتم تا بادم بره قربون صدقه نمیره والا چی بگم 

2706