2733
2734
عنوان

وای مامان همکلاسی دخترم

894 بازدید | 38 پست

اونقدر شیک ه هر روز یه مدل 

لباس های گرون هم نمی پوشه ولی شیک ه .عالی ست می کنه کلا 

با آرایش ملیح 

وای آدم روحیه ش باز میشه 

تازگیا تو یه جمعی میرم همه شیک ن 

اون وقت من بدون آرایش .با جا جوش و اینا .لباس بد 

لباس دارم ولی بلد نیستم ست کنم شال و شلوار بخرم 

مثلا یه مانتو کتی سیاه دارم بعد رفتم شلوار سیاه خریدم با شال سیاه .زشت میشه 

یا یه مانتو کتی نارنجی گوجه ای دارم نمی دونم با چی بپوشم 

یا یه مانتو سبز یشمی کتی دارم .بازم شال کرم خریدم شلوار کرم .بد شده 

آرایش هم که هیچی 

هوووف چ حوصله ای داری.. والا دغدغه های فکری من بیشتر از ایناس

دختر قشنگم ، عزیز مامان من با تو خوشبخت ترینم😍🧿🧚‍♀️.      فکر نکن چون جوابتو نمیدم کسی هستی... اتفاقا چون هیچی نیستی جوابتو نمیدم و حوصله کَل کَل با تو رو ندارم و مهمتر اینکه کاربریمو دوست دارم نمیخوام به خاطر یک عدد هیچ از دست بدم🤗
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سعی کن تو شلوارات شلوار رنگ مشکی  و رنگ سفید داشته باشی . که با همه لباسا ست بشع . 

شال هم همینطور حتما یه شال مشکی و یه شال سفید  داشته باش چون بدرد میخوره واقعا . 

بقیه چیزا بستگی به رنگ لباس اینا داره 

2731

عزیزم اینترنت هست زمانی هم که میری خرید خانم های ف وشنده خوش سلیقه و خوش ذوقی هم هستن که میتونن کمکت کنن یا یه فردی که خوش پوشه رو ببر که سلیقه خوبی داره و رو خودت کار کن از طرفی ارایش ملیح خیلی خوشگل میشه اصلا ارایش به صورت جان میده

خیلی خوبه که با اعتماد به نفس با واقعیت خودت بیرون میری ولی به خودت یاد بگیر برس و ست کردنو حتمااا یاد بگیر 

الان توی اینستا و یوتیوب و اینا کلییی راه ست کردن با همه ی رنگا رو میاره برو ببین و ارایش کردنو یاد بگیر نه خیلی زیادااا ارایش همونطور که خودت گفتی ملیح و چیزی که بهت بیاد حتما 

تا وقتی رفتی مدرسه دخترت دوستای دخترت بگن واییی فلانی مامانت چقدر خوش تیپه همونطور که گفتی خوب و زیبا ست کنی نیاز نیست حتما همه چیزت برند باشه 

پس یاد بگیر چون آسونه و ببین چیا بهت بیشتر میاد عزیزم ❤️❤️❤️❤️🧿🧿🧿🧿🧿 

انشاءالله موفق باشی 🥰🥰🥰🥰🥰🥰

هیچوقت تسلیم نشو،اگر اونا میتونن ما هم میتونیم🩷🩷🩷
ببین تونن بزن رنگهای ستوتوهم ست جورکن به نظرم شلوارکر می باشال گرمی باکت نارنجی ست کنی خوشگل

چی بزنم ؟

میشه کمک کنی الان کت سیاه با چی ست میشه شلوار و سال سیاه بد شد 

کت سبز یشمی با شال و شلوار کرم چطور میشه 

یه سوال هم بپرسم این 

شومیز گل گلی رنگی ها از کجا میشه خرید

خب میری شلوار بخری مانتوها تم ببر بگو چی بهش میاد

براشال هم همینطور کمک بگیر از فروشنده

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2740
چی بزنم ؟ میشه کمک کنی الان کت سیاه با چی ست میشه شلوار و سال سیاه بد شد  کت سبز یشمی با شال ...

کت مشکی با شال و شلوار سفید

سبز یشمی با شلوار و شال مشکی

الحمدلله علی کل حال
خیلی خوبه که با اعتماد به نفس با واقعیت خودت بیرون میری ولی به خودت یاد بگیر برس و ست کردنو حتمااا ی ...

یه سوال دارم من ست کردن مثلا به فروشنده میگم 

بعد خودم هم فکر می کنم خوبه میاد بعد میام خونه بقیه میگن بده

من هفته پیش رفتم مدرسه بچم جلسه بود با معلم .. مادرا انگار اومده بودن عروسی خداشاهده یکی شینیون کرده بود .

چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد یه عده آدم هستن به حیوونا غذارسانی میکنن درمانشون میکنن دوسشون دارن و اونارو دخترم و پسرم خطاب میکنن.🧑‍🍼😍😘💋

یه تیکه لباس طرحدار با یه تیکه بدون طرح

مثلا شلوار و مانتو جفتش طرخدار یا جفتش ساده نباشه

رنگ های مکمل استفاده کن

بنفش با زرد مثلا. کرم با سبز تیره قشنگه 

منم معمولا اهل تیپ زدن نیستم ولی سعی میکنم کم کم یاد بگیرم

وایسا!✋داری رد میشی یه نگاه به امضام کن. نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی! 😘 حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست. فرستادی؟ بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه. 🤩 حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) کنی و لبخند بزنی؟ 🙂 مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی. ☺️ دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. 🙃 لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری. 🫂 سخته ولی تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی متنم رو خوندی، بد نمیشه یکم بری دنبالش ببینی خدا تو قرآن چی گفته ائمه چی گفتن شاید بتونی به حرفشون عمل کنی 🌱 اونا جز خوبی چیزی برای ما نمیخوان 🫶 اگرم حال نداری بری بخونی عیب نداره، چندتا کاری که میدونی عمل کن. 😉 از هر ده باری که خواستی گناهی کنی یه بارشو انجام نده، از جایی رد میشی آشغال زمین نریز، تو خیابون لبخند بزن، یه گناهو برای سه روز یا یه هفته انجام نده مثلا دروغ نگو، شب جمعه ها یه خط قرآن بخون، چمن رو لگد نکن، از همین کارای کوچیک که از پس هرکسی برمیاد :) با نیت هدیه ثوابش به امام زمان (عج) 🌱 | این کاربر در زمینه افسردگی اطلاعات زیادی دارد |
2706