2737
2734
عنوان

پس دادن پي پي نوزاد سه ماهه تا كمر

301 بازدید | 20 پست

سلام به همگي

پسرم سه ماهشه حدود يك ماهي ميشه كه هر وقت پي پي ميكنه از پشت ميره تا كمر و پس ميده به لباس.

سفتم ميبندم طوري كه رد ميذاره رو تنش

سايز ٤ پريما هم ميندم

ديگه نمي دونم چكار كنم 

اگر كسي اين مشكل داره لطفا كمكم كنه

ممنونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

قسمت بالای پشت پوشک رو یه تا رو به داخل بزن. 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

خدایی موضوع پیدانمیکنید دیگه 

داداشم یه جوون ۲۳ سالس که میخوادازدواج کنه اما برادر دخترموردعلاقش مشکلات رفتاری داره نمیزاره هم اون دخترهم داداشم توعذابن میشه ازتون خواهش کنم برای بهم رسیدن این دوتاجوون که خیلی ازبین رفتن برای نرم شدن دل برادر عروس هرذکری که فکرمیکنین کارگشاست بگین حتی برای فقط ۱ بار انشالله خداحاجت قلبیتونو بده انشالله . تیکر برای تولد همسرجونیمه همیشه دوست داشتم تیکر داشته باشم
خدایی موضوع پیدانمیکنید دیگه 

وا این چه حرفیه. تبادل نظر ماماناست اینجا که البته الان بحثای حاشیه اومده تو سایت شده قاراشمیش. درباره مشکلات بچه داری هم صحبت نکنیم؟؟؟؟ 

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی

عزیزم. اولا که مناسب با وزنش مای بی بی ببند. بنظرم مای بی بیش بهش بزرگه. و ببخشید بخشید پی پی بچه سه ماهه شله. منم پسرم این مشکلو داشت. اونجایی که پس میدادرو دستمال کاغذی حل میدادم. 

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی

مگه چند کیلو 4 میبندی فکر کنم از بزرگی پمپرز عزیزم 

در کل یه دوره ایاز بچه ها  پشت میزنه بالا به خاطر نوع دستشویی منم بچه هام بودن اما توی اون سن سایز پمپرزشون 2 ،3 بود چون 4 خیلی بزرگ

خانم خوشگل ها دعا کنید دو قلو های من شفا بگیرن منم دعا میکنم خدا به ههمه که در انتظار کوچولو ان یه ناز خوشگل شو بده به همه مجرد ها هم یه همدم خوبه شو بده   
2706