2752
2734
عنوان

جای من بودین سرکار میرفتین ؟

204 بازدید | 8 پست

قبلا کار میکردم اما از زمانیکه بچه ام به دنیا اومد نرفتم ، امسال پسرم میره پیش دبستانی ، برای من هم موقعیت شغلی پیش اومده ، ولی همش به این فکر میکنم اگر بچه ام‌ مریض شد چکار کنم ؟ نمیشه اون تنها خونه بمونه من برم سر کار که ؟ 

باباشم میدونم میمونه ولی عمرا بهش نمیرسه . 

از طرفی شوهرم یه شغل داره و وقت آزاد زیاد داره ولی اقدام نمیکنه برای شغل دوم 😕 ازین بابت هم زورم میگیره برم . 

خودم از جایی دیگه درآمد دارم همینجوری که نشستم خونه ، اگر بخوام هم برم سر کار شاید ماهی ۵-۶ تومن بدن . 

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

اگه کسی نیست که بچتو نگه داره تا بزرگتر شدنش بشین تو خونه

من مادرم بچه هامو نگه میداره خدا حفظش کنه باعث مشکلات زیادی برام هست ولی بازم خداروشکر،میرم سر کار بچه هام هم راضیم هم ناراضی

در کرب و بلا بی طرفان بی شرفانند       تاریخ همین است یزیدی و حسینی
خب خاله ای چیزی نداره بسپاری بهش

نه خواهر ندارم ، دوتا مادربزرگاشم که نمیشه بچه مریض داد بهشون گناه دارن 

تو یادت نیست ولی من خوب به یاد دارمبرای داشتنت  دلی  را به دریا زدمکه از آب می ترسید
برا ماهی ۵ ۶ تومن نه نرو.

الان همینجوری که نشستم خونه ماهی ۱۵ دارم 

به خاطر پولش نمیخواستم برم ، من کار بیرون دوست دارم 😔 

از وقتی بچه ام اومده خونه نشین شدم 

اصلا جایی برم بخوام فرم پر کنم جلو شغل مادر که مینویسم خانه دار خیلی حالم بد میشه و احساس کمبود میکنم 

سلام گلم کار تو خونت چیه منم خ نیاز دارم بچه کوچیکم دارم

عزیزم من تو خونه کار نمیکنم ، سهامدار یه شرکت هستم که ماهیانه حقوقمو فقط میفرستن و فقط اسمم هست و خودم حضور ندارم