2752
2734
عنوان

بازم با شوهرم دعوام شد سر ...😔

| مشاهده متن کامل بحث + 7636 بازدید | 237 پست
میخواستم باهاش صحبت نکنم چندروز چون من تو ماشین هی میگفتم باشه آرومتر بیا صحبت کنیم آقا بهش برخورد ...

شاید سوداییه  داداش منم طبعش همینه اگه ناراحت بشه با داد و بیداد جواب میده بعدشم میگه دیت خودم نیس ی دفعه ای داغ میشم 

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

پدر همسایه ها رو هم در میاره این کارا

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه دو سال گذشته هنوز یاد نگرفته  احساس میکنم خودش داره سرسری می‌گیره از تنبلیش😢

شوهر منم بعد ۶ سال از ازدواجمون و ۳ سال و نیم زندگی مشترک هنوز خیلی چیزا رو یاد نگرفته ولی نسبت ب اوایل بهتر شده . بهر حال اون مال ی خانواده دیگه با ی تربیت دیگه ست قطعا نمیتونه ۱۰۰ درصد طبق میلت رفتار کنه 

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
اخه مامانم اونوقت شب تنها تو کوچه مهمونارو بدرقه کرد زشته وقتی بابام خونه نیس این نره پیش مامانم ...

در واقعه مادرتونم نباید میرفت

عزیزم اینو خواهرانه میگم سر این چیزا اصلا از همسرت ناراحت نشو 

منم خیلی گیر الکی ب همسرم میدادم سر خانوادم و فامیل بعدها متوجه شدم هیچ کدوم ارزششو نداشت 

پدر همسایه ها رو هم در میاره این کارا

دقیقا برا حفظ ارامش بقیه واحد ها اصلا نباید برای هر مهمان تا پایین رفت قرار باشه هر واحد برا بدرقه مهمانش بره بیاد ک ساختمون افتضاح میشه

من خودم تو مجتمع ۱۸۰ واحدی زندگی میکنم حالا فکر کنید این ۱۸۰ واحد برا بدرقه مهمان بره بیاد 🥴

یکی از فرهنگ های اپارتمانی حذف رفت امد غیر ضروریه و اینکه اسانسور باهمین رفت امدا خراب میشه و هزینه بالاش گردن گیر ادم میشه 

بدرقه ما نداریم تو خونه آپارتمانی 🙄🙄🙄اولین باره میشنوم

عزیزم ما کلا فامیلامون اینجوری هستیم

اونا هم مارو اینجوری بدرقه میکنن

من میخواستم پیش مامانم بره که تنهایی شب بدرقه نکنه مهمونا رو 

اونم آقا انقد دیر جنبید که رفتن همه شون و مامانم اون وقت شب تنها تو کوچه اونارو بدرقه کرد 

نمیدونم فکر کنم فقط منم موافق استارتر بودم😐😐 میمرد زودتر بره؟😐 خیلیا رو دیدم واسه مامان خودشون ...

دقیقا 

خیلی ازش دلخور شدم

شوهرای دخترخالم و دخترداییم انقد رو این کار حساسن 

همیشه همراه پدرمادر خانوماسون، میرن مهمونای اونارو بدرقه کنن

یا خیلی موارد دیگه

بعد شوهر من اینجوری ، نمیدونم چیکار کنم 😔

سر چیزای الکی زندگیتو خراب نکن والا لازم نیس تا کوچه مهمونا بدرقه بشن تا دم در یا آسانسور کافیه دیگه ...

اونم آقا انقد دیر جنبید که رفتن همه شون و مامانم اون وقت شب تنها تو کوچه اونارو بدرقه کرد 

پیش فامیلامون هم بد شد، الان میگن پیش مادرزنش نیومد اون تنها موند و...

دقیقا منم تعجب کردم تا حالا ندیدم تو اپارتمان کسی بدرقه کنن.

پیش فامیلامون هم بد شد، الان میگن آقا عین خیالش نیس و نیومد همراه مادرزنش 

ی سوال برام پیش اومده حالا گیریم ۱۲ شب مامانت رفته دم ساختمون تو کوچه بدرقه مهمون و تنها بوده و پدر ...

اخه ما تو فامیل و خانوادمون اینجوری نیست که زن رو تنها بزاریم شب بره بیرون

یه مردی بهتره همراهش باشه

خود شوهرمم تو این مورد خیلی حساس بخصوص زو من و مامانش

بعد برا مامان من عین خیالش نیس 💔

عزیزدل الان شمایی که توقع داری همسرت خانواده تورو مثل خانواده خودش بدونه،آیا خودت خانواده‌ی اون رو م ...

آره یه مدت انقد براشون فداکاری کردم انقد تو همه کاری رفتم کمک مادرشوهرم میگفتم دختر نداره من جای دخترش

بعد دیدم شوهرم اصلا متوجه نمیشه انگار، باز موقع بحث میگفت تو با خانواده من ضدی، دوسشون نداری، فکر میکنین خودتون عقل کلین!!!

منم دیدم خانوادش هم قدر نمیدونن، به پدرومادرمم بی احترامی کردن عید همین سال هرچقد گفتم یه برادر شوهرم اینکار رو نکن پدرم غرورش میشکنه عمدا ناراحت کردن 

حتی بخاطر منه عروسم که شده رعایت نکردن ....

دیگه دیدم اینا واقعا نمک نشناسن باهاشون سرسنگین شدم

الان دو ماهه اینجوری شدم

ولی قبل اون هم همسرم همین بود😔

همراهی مامانت وظیفه پدرت یا داداشت بود شوهرت چه ربطی داره

خب وقتی که هیچ مردی جز شوهرم تو خونه نیس، نه بابا نه داداشم، وظیفه اینه که مادرمو تنها نزاره و بره بدرقه مهمونا

والا شوهرای دخترخالم و دخترداییم انقد رو این کار حساسن 

همیشه همراه پدرمادر خانوماسون، میرن مهمونای اونارو بدرقه کنن

یا خیلی موارد دیگه

نمی‌دونم شوهر من چرا همچیه😔

2706