2737
2734
عنوان

سلام. کسی میدونه تعبیر شیر دادن در خواب چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 184375 بازدید | 68 پست
سلام فرزانه جان .چه جالب منم دیشب تقریبا شبیه همین خوابو دیدم .منم بچه ندارم .ولی تو خواب دیدم یک دخ ...

چقدر جالب!! من هم دقیقا یه خوابی شبیه خواب شما دیدم و می خوام از هفته ی دیگه اقدام کنم. ان شاءالله که خیره خواب دیدم دختر دار شدم و مامانم و زن داداشم میگن بهش شیر بده منم میگم خجالت می کشم و میرم اون اتاق و از سینه ی راستم بهش شیر میدم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دیشب خواب میدیدم به یه نوزادپسر  دارم شیر میدم خودم متعجب بودم که منکه شیر ندارم چطوری داره شیر میخوره .من اصلا قصد بچه دار شدن ندارم با شوهرم اختلاف داریم خدا کنه برا من تعبیرش حاملگی نباشه 

از خاک به خاک از مرگ چه باک...
2731

سلام.من متاهلم بچه ندارم دیشب خواب دیدم بچه دارم اولش سینه ام رو نمیگرفت اما تاسینه ام رو فشاردادم شیر جاری شد به طوریکه دوردهن نوزاد پر از شیر شد و نوزاد با ولع شیر میخورد بنظرشما تعبیرش چیه 

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام دوستان منم دیشب خواب دیدم یه نوزاد دارم و از سینه راستم بهش شیر دادم خیلی خواب خوبی بود صبح پاشدم متاسفانه پریود شدم...با دوهفته تاخیر فکر میکردم باردارم چون بی بی چک هم مثبت نشون داد... شما تعبیر خوب هاتون رو دیدید؟

من دوماه اقدام کردم دیشب خواب دیدم با شوهرم دراز کشیدم وسطمون ی بچه حسمون میگفت بچه ی خودمونه و دختره احساس کردم گرسنشه بهش شیر دادم خیلی حس خوبی داشتم انگار خوابم واقعی بود

2738

سلام. دیشب خواب دیدم یه نوزاد پسر که انگار بچه من بود رو شیر دادم با سینه چپم. ولی با راست نمیتونستم. بعد خوابوندمش و وقتی برگشتم یه نوجوون شده بود. من مجردم. تعبیرش چی میتونه باشه؟ خیره بنظرتون؟

سلام فکر کنم تعبیرش اینه که یه دختر کوچولو خدا بهت میده. چون من این خواب رادیدم ولی با هر دوسینه . ...

منم خواب دیدم از هر دو تا سینه به پسرم که خیلی خوشگل و چشم رنگی شیر میدم منم هشت ماه اقدامم خدا کنه برای منم بچه بشه

سلام دوستان من چندوقت پیش خواب دیدم یه بچه دختر بهم دادن گفتن بچه خودته شیرش بده من داشتم بچه راشیر میدادم که اومدن بچه را ازم گرفتن گفتن بچه تونیست کسی میدونه تعبیرش چیه

سلام وقت بخیر دیشب منم خواب دیدم یک نوزاد خیلی کوچیک و ضعیف که مریض و گرسنه بود و من پستانهام پر شیر بود چند قطره از شیر خورد و بعد خوب شد و بزرگ و توی ذهنم پسر بود اما دختر بزرگی شد ممنون میشم نظراتون روبگین منتظرم

2706