2733
2734
وای توروخدا ببخشید دوباره میپرسم گفتی احتمال نداره برگرده ممکنه تاصبح از حرفاش پشیمون شه

اره احتمال این هس 

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌱🌌 شفای روح ، ساحرشب هستم ▪︎ از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم ، سرفرصتی مناسب تاپیک آخرم سوالتون رو مطرح کنید پاسخ داده میشه 🤍🌊 [ لطفا افرادی که پیامی میدم سوالی میپرسم میبینن  اما پاسخ نمیدن بامن هم صحبت نشن بااحترام شعور حرف زدن با من رو ندارید ]
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره غم دارم ازمون قبول میشم ؟ هم امید هم غم دارم 

ازمون قبول میشی 

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌱🌌 شفای روح ، ساحرشب هستم ▪︎ از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم ، سرفرصتی مناسب تاپیک آخرم سوالتون رو مطرح کنید پاسخ داده میشه 🤍🌊 [ لطفا افرادی که پیامی میدم سوالی میپرسم میبینن  اما پاسخ نمیدن بامن هم صحبت نشن بااحترام شعور حرف زدن با من رو ندارید ]
خکش سرزبون داری چهره خوبی داری از دیدم خوش قلبی ،تو دلت حسرت یسری چیزارو داری و خسته ای ولی بازم وقت ...

میدونم ب تلاش خودم بستگی داره و اون سازش پیدا کردنم محمده بیخیالش بشم؟

ادم سمیه

این بود💙💙💙

نترکید آجی مال خواهرم بود شمارش پسش دادم

توروخدا بگوو

ینی الان با همین درصدای ۲۰ اینا و معدل معقول کمکم میکنه بهش برسم؟

همش بحث تلاش نیست اخه 

لطفا بهم بگو

اینم بگو بهم

محمد پشبمون میشه؟

برمیگرده؟

و اینکه تو ذهنش چجور دختریم

2742
ماه تولدم بنظرت باردارم لطفا جواب بده @sahereshab    

این سوالات پاسخ نمیدم عزیزم .ویژگیاتو میگم بجاش ببین درستن .میتونم بگم تیزبینی اعتمادبنفس خوبی داری هیکلی عادی هستی قد متوسط رو به بالا 

باردار تا یکی دوماه اینده

اره احتمال این هس 

گلم کسی که میدونم حس داره،ولی نخواسته بفهمم،شمارمم

غیر مستقیم گرفته،،متاهل بود،مگه داره جدا میشه؟

الان تو وضعیتی هست؟یه بار از دهنش پرید،،من داشتم

راجب چیزی میگفتم  گفت ادم تا زیر سقف نره نمیشناسه

2738
میشه بگی جنسیت بچه من چیه؟

دختر

2706