2752
2734

هرکی که وضع مالی خوبی نداره و نمیتونه نیازی رفع کنه نه ازوواج کنه و نه بچه بیاره.از وقتی که فامیلمونو دیدم اینطوری شدم با حقوق ۳ میلیونی ۴ تا بچه داره و چون خیلی با ما صمیمیه از ما زیاد پول قرض میکنه اما بازم نه.نمیرسن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

موافقم

نسل فقیر چرا باید به جامعه داد

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!

حالا حق ازدواج نمیشه از کسی گرفت ، ولی نهایت یه بچه بیاره که طعم پدری و مادری رو بچشه و ناکام نمونه ، اما ۴تا خدایی زیاده

ممنون میشم برای سلامتی والدینم صلوات بفرستید التماس دعا دارم ازتون غریبم و دلم تنگه  

هر موقع گرفتاری داشتید نذر بکنید براش وسایل جلوگیری بخرید

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊

بهش قرض ندین 

خطرناکه 

هوس پنجمی میکنه 

بعد بچه ها رو میاره خونتون و میگه وظیفتونه بزرگشون کنید 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
مستاجر و با ی موتور قدیمی،تازه دو قلو اینا هم نیستن همشونم خواستن نمیدونم شاید بجای عقل دمپایی تو سر ...

فامیلتون یا فتوسنتز میکنه و هیچی نمیخوره یا اینکه درباره حقوقش به شما دروغ میگه

الان تو شهرای کوچیک برای یه خونه خیلی ساده حداقل ماهی دو سه تومن باید اجاره بدی

اخه قرض کردن هم یه بار دو بار

حالا ازدواج میگیم میره با یکی مثل خودش اوکی بازم قبول 

ولی بچه اوردن درسته حرفت ثبات مالی مهمه 

نه خیلی عالی در حد متوسط هم باشه کافیه 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
بهش قرض ندین  خطرناکه  هوس پنجمی میکنه  بعد بچه ها رو میاره خونتون و میگه وظیفتونه ...

کجاشو دیدی،بابام تازه بهشون نمیگه قرضمو بدین تازه مامانم هر وقت میان خونمون میوه شکلات میده بهشون ببرن.

از رفتار مامان بابام خوشم نمیاد،کمک به اونا ک ندارن بد نیست ولی در این حد...