2752
2734
اره اره الان حتی دو روزه رفته قهر کرده سر این بحث مودی بودنش منم میگم نکنه کسی رو داره ،ولی بازم میگ ...

اره نمیدونه هم واقعا .یه حالتیه که خودشم نمیدونه چی درونش میگذره 

بنظرم یه مدت نیاز داره تنها باشه ..تا فکرشو ازاد کنه .فکرش بدجوری مشغوله الان بهتره تصمیمات مهم رو این زمان نگیرید .شاید فشاری از زندگی شخصیش رودوششه

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌱🌌 شفای روح ، ساحرشب هستم ▪︎ از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم ، سرفرصتی مناسب تاپیک آخرم سوالتون رو مطرح کنید پاسخ داده میشه 🤍🌊 احترام خط قرمز منه پس درست صحبت کنید❗ مشاوره فقط در حد تجربه 🌿خوشحال میشم کمکی کنم [تویی که تا اینجا خوندی ،بدون میاد روزهای خوب، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش پیشنهادی : انرژی مثبت_علی زیبایی✨❄
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

طرف شما به احتمال بالا هیکلی توپره موهاش مشکی پوستش به گرمی میزنه .دل مهربونی داره قابل اعتماده قولا ...

چنتا ویژگی از من میگی؟

آبجی آقای جباری کمکم میکنه به هدفم برسم واقعا؟

طرف همچی دستشه گیرم شماره تماسشع

و اینکه محمد بهم فک میکنه؟

2731
کمی انتظار هس برات ..ناامید و خسته ای میفهمم خیلی انتظار کشیدی ان شاءالله شماهم به زودی مانان میشی.م ...

ماه تولدم

بنظرت باردارم لطفا جواب بده

@sahereshab    

دهان شما خروجی افکار شماست وقتی باز میشود سریعترین راه برای درک شخصیتتان دراختیار مخاطب قرار میگیرد مواظب ویترین شعورتان باشیدتا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد  
اره نمیدونه هم واقعا .یه حالتیه که خودشم نمیدونه چی درونش میگذره  بنظرم یه مدت نیاز داره تنها ...

بله درسته خیلی ممنونم❤️

من بی‌بهانه و هوسی عاشقت شدم با هر تپیدن و نفسی عاشقت شدم چتری شدی! همیشه به دنبال سایه‌ام در سر نمانده یاد کسی عاشقت شدم وقتی خدا رقم زده تصویر تازه‌ات با یاد کهنه عکس کسی عاشقت شدم درگیر با تو شد همه ذرات هستی‌ام یک شهر شاهدند بسی عاشقت شدم دیدم تو را که بال کشیدی به آسمان از پشت میله قفسی عاشقت شدم حالا من و خیال تو هر شب نشسته‌ایم چشم انتظار تا برسی عاشقت شدم :)
😍😍 کجا اشنا میشیم، ازدواج مون سنتی یا عاشقانه و چند سال فاصله سنیه😁

فاصله سنیتون کمه عاشقانه اشنایی دارید 

مکانشو دقیق نمیدونم فقط میدونم اتفاقی خارج از انتظارته

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌱🌌 شفای روح ، ساحرشب هستم ▪︎ از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم ، سرفرصتی مناسب تاپیک آخرم سوالتون رو مطرح کنید پاسخ داده میشه 🤍🌊 احترام خط قرمز منه پس درست صحبت کنید❗ مشاوره فقط در حد تجربه 🌿خوشحال میشم کمکی کنم [تویی که تا اینجا خوندی ،بدون میاد روزهای خوب، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش پیشنهادی : انرژی مثبت_علی زیبایی✨❄
اره نمیدونه هم واقعا .یه حالتیه که خودشم نمیدونه چی درونش میگذره  بنظرم یه مدت نیاز داره تنها ...

چرا جواب منو نمیدید😔؟

امسال فیزیوتراپی قبول میشم؟ یا سال بعد؟کدوم شهر؟