2777
2789
حس میکنم مدتی نمیخواد باکسی در رابطه ای باشه ..سرش گرم کاری هست  نامزد نه .میخواد از وقت الانش ...

مرسی که حست رو گفتی

این رضا یه دوست دختر داره که همکارشم بوده

که دختره چندسال آویزونش بوده

پسره گفته نمیخوامت فقط دوستمی ولی ول کن نیست خانمه

۷ سالی هم ازش بزرگتره خانمه

همش  میره  براش  دعا میگیره  که  باهم  بموننن

به نظرت رضا  باهاش  کات  میکنه  بالاخره

خیلی دوست داره هیکلی لبخندش قشنگه ..ازوناش که برای هرکسی اونطوری لبخند نمیزنه شیک پوش و مرتبه موهاش ...

😍😍

کجا اشنا میشیم، ازدواج مون سنتی یا عاشقانه و چند سال فاصله سنیه😁

با افتخار پرورده کوردم💃🏻❤                  لطفاااا منو تو تاپیک های حس ششمی تگ نکنید حسم قویه اما نمی خوام به عنوان حس ششم معروف شم و درخواست دوستی هم اصلا ندید قبول نمیکنم ،با تچکر😁⁦❤️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام ببخشید من آیندم چطوریه از لحاظ تحصیلی وشغلی؟ از لحاظخانوادگی وازدواج؟

سلام قکرمیکنم یخورده تنبلی میکنی تو عمل تحصیلی و شغلی برات فراهم هس ایندت روشنه فقط باید تلاشتو بیشتر کنی 

اونارو عادی ح میکنم ازدواج نزدیک میزنه خوشبخت میشی .تجربه هات بیشتر میشن تو خیلی چیزا ، ازونجایی که تو چشمات برق خاصی میبینم کنجکاویت و علاقه ت به ریسک میتونه تاحدی کمکت کنه ازین بهترم بشه

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🦋▫️کمک به حال خوب شما ،باعث افتخار من هست🌝ساحرشب هستم انرژی بخش درمانگر روح، خواهان عدالت و آرامش 🪔حس6 فقط یک سوال آخرین تاپیکم، جایی تگ نکنید پاسخ نمیدم▫️درخواست دوستی رد میشه ،قضاوت های بی‌جا بخشیده نمیشه ، احترام از خط قرمز من هست پس درست صحبت کنید❗ مشاور تخصصی پوست،مو و زیبایی، و نماینده فروش محصولات آرایشی و بهداشتی زیرنظر بزرگترین شرکت برتر درایران🍀💚کمکی از من ساختست درخدمتم. •° 
گفتم شاید دوست ندارید جواب بدید💔 بله همه اش درست بود… بخاطر آینده و رفتارای خودم ی خورد عصبی ...

نه عزیزم چرا جواب ندم .خودم داوطلبانه میخواستم تاپیک بزنم واسش اتفاقا دیگه فرصت نشد

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🦋▫️کمک به حال خوب شما ،باعث افتخار من هست🌝ساحرشب هستم انرژی بخش درمانگر روح، خواهان عدالت و آرامش 🪔حس6 فقط یک سوال آخرین تاپیکم، جایی تگ نکنید پاسخ نمیدم▫️درخواست دوستی رد میشه ،قضاوت های بی‌جا بخشیده نمیشه ، احترام از خط قرمز من هست پس درست صحبت کنید❗ مشاور تخصصی پوست،مو و زیبایی، و نماینده فروش محصولات آرایشی و بهداشتی زیرنظر بزرگترین شرکت برتر درایران🍀💚کمکی از من ساختست درخدمتم. •° 
گفتم شاید دوست ندارید جواب بدید💔 بله همه اش درست بود… بخاطر آینده و رفتارای خودم ی خورد عصبی ...

منظورم این مودی بودن یسروز سردو عصبی یروز گرم و صمیمی .اخیرا احتمالا زیاد ازش این مورد رو دیدی که این حسابی فکرتو مشغول و خودتو ازار داده

نه عزیزم چرا جواب ندم .خودم داوطلبانه میخواستم تاپیک بزنم واسش اتفاقا دیگه فرصت نشد

عزیزمی❤️

میشه درخواست بدم قبول کنید ؟مزاحم نمیشم …فقط گمت نکنم

فقط 32 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره حذفت میکنم؛ جبران اون شب داروخونه نرفتن باباتو که من نباید با روانم پس بدم. (۲/۴♥️عمر منی )
مرسی عزیزم ❤️ درمورد ازدواجم چیزی حس میکنی ؟

طرف شما به احتمال بالا هیکلی توپره موهاش مشکی پوستش به گرمی میزنه .دل مهربونی داره قابل اعتماده قولاش قولن

احتمالا اشناتون میکنن سنتی

منظورم این مودی بودن یسروز سردو عصبی یروز گرم و صمیمی .اخیرا احتمالا زیاد ازش این مورد رو دیدی که ای ...

اره اره الان حتی دو روزه رفته قهر کرده سر این بحث مودی بودنش منم میگم نکنه کسی رو داره ،ولی بازم میگم نه ..

چون طفلک خودشم گفت نمیدونم چم شده مودی شدم حوصله ندارم…💔

فقط 32 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره حذفت میکنم؛ جبران اون شب داروخونه نرفتن باباتو که من نباید با روانم پس بدم. (۲/۴♥️عمر منی )
مرسی که حست رو گفتی این رضا یه دوست دختر داره که همکارشم بوده که دختره چندسال آویزونش بوده پسره گ ...

خشش نمیاد ازش اره کات میکنن احتمالا .

خواهش میکنم

2801