2737
2734

هردوبله

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌱🌌 شفای روح ، ساحرشب هستم ▪︎ از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم ، سرفرصتی مناسب تاپیک آخرم سوالتون رو مطرح کنید پاسخ داده میشه 🤍🌊 [ لطفا افرادی که پیامی میدم سوالی میپرسم میبینن  اما پاسخ نمیدن بامن هم صحبت نشن بااحترام شعور حرف زدن با من رو ندارید ]

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فرهنگیان دعوت میشم دبیر میشم؟ دوستم داره یا کسی توی زندگیشه؟دلیل رفتاراش چیه ؟

پله پله بهش میرسی بخورده انتظار هس برات

یچیزی هست مدیتیه ازارش میده یا عصبیش میکنه حالا میتونه از رابطه تون باشه یا مشکلات شخصی خودش .دوست داره فقط ممکنه مودی باشه یروز بیحس و سرد و عصبی یروز گرم و صمیمی

احتمالا اخیرا زیاد دیدی ازش؟

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌱🌌 شفای روح ، ساحرشب هستم ▪︎ از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم ، سرفرصتی مناسب تاپیک آخرم سوالتون رو مطرح کنید پاسخ داده میشه 🤍🌊 [ لطفا افرادی که پیامی میدم سوالی میپرسم میبینن  اما پاسخ نمیدن بامن هم صحبت نشن بااحترام شعور حرف زدن با من رو ندارید ]
2728
من کدوم ماه میفهمم باردارم؟

کمی انتظار هس برات ..ناامید و خسته ای میفهمم خیلی انتظار کشیدی ان شاءالله شماهم به زودی مانان میشی.مشکلات رحمی یا تخمدان داری درمان کن حتما 

تااخر امسال

هردوبله

وای توروخدا منم بگو چراامیر اینجوری اذیتم میکنه میخاد برگرده یا داره کلا میره

من ممد پلاستیکی ام دختری که شانسش عین خودش
من ممد پلاستیکی ام دختری که شانسش عین خودش پلاستیکیه...شاید باورتون نشه ولی هرروز روز تولدم یکی میمیره،دختری که به امید پزشکی اومد تجربی حالا دنبال پراید دست دوم قاطیه برا راننده اسنپ شدن....وقتی از جلسه امتحان میام بیرون مثل این دکترای که از اتاق عمل میان بیرون میگن ماهمه تلاشمونو کردیم ولی نشد....انقد سینگل موندم که اسمموتایپ میکنم ناخوداگاه ایموجی عقاب میفته کنارش.... تازه تو خونمون اتاق من بدبخت نقش یخچال داره هرکی حوصلش سر میره میاد باز میکنه یه نگاهی میندازه دوباره میبنده😐
2740
ممنون ببخشید عزیزم  من قبل عید سه ماه کاراموزی جایی میرفتم از بعد عید گفتن فعلا  نیا &nb ...

خواهش میکنم

حس کردم یه مدت سرشون شلوغ هست و درگیر چیزای مختلفی هستن فرصت کافی ندارن واسه شما ..جایی که میری مراسم یا مصاحبه ای چیزی داره؟ 

فکر نمیکنم اینطور باشه احتمالا موقته

همه را درمان کردم. کدوم ماه احتمالش بیشتره؟

اخرامسال حس میکنم بهمن زیاده

پله پله بهش میرسی بخورده انتظار هس برات یچیزی هست مدیتیه ازارش میده یا عصبیش میکنه حالا میتونه از ر ...

این جواب من بود عزیزم یا کس دیگه؟؟

من با کسی تعارف ندارم، هرکی که منو نداره باخته. من هرکجای زمین باشم حاصل شادی و خوشبختیم. من چیزی کم ندارم که برای رفتن کسی بغضم بگیره، یه روزم اگه هیچی نباشه، من خودم همه چیم. کسی که از دنیای من رفته به خودش بد کرده نه من. اصلاً خودم درارو براش باز می کنم. خدا منو اونقد دوست داشتنی آفریده که پای هیچ دوست نداشتنی وای نمیستم. من هر لحظه می تونم آرزوی کسی باشم. من محتاج کسی نبودم، نیستم و نخواهم بود. اگه کسی یه روز منو نخواست، این مشکل شخصی خودشه و ربطی به من نداره. من دخالتی نمی کنم. من برای نخواستن آدما پای بدرقه ی خوبی دارم. با من بودن لیاقت میخواد، و گذشتن از من حماقت. 
خواهش میکنم حس کردم یه مدت سرشون شلوغ هست و درگیر چیزای مختلفی هستن فرصت کافی ندارن واسه شما ..جایی ...

کاراموزی عکاسی عروسی میرفتم

از بعد عید سرشون خلوت شد 

خودشون فروردین فقط اخرش یه جشن داشتن

اردیبهشت هم یکی داشتن

ولی به من نگفتن بیا

نمیدونم واقعا چرا نگفتن دیگه

حتی  یه ماه  از کاراموزیم  مونده  بود

وای توروخدا منم بگو چراامیر اینجوری اذیتم میکنه میخاد برگرده یا داره کلا میره من ممد پلاستیکی ا ...

ی دودلی داره نمیدونه چی میخواد و چه تصمیمی بگیره 

اینجوری میشه قصدش اذیت کردن ولی باز ته دل دست خودش نیست 

بنظرم به برگشتن بهش فکر کنی بیصتر اذیت بشی ..قبلا مثل اینکه رابطتون روی لبه تیغ بوده هرزمان ممکن بوده سقوط کنه بااینحال شما سرپناهش شدین و ازنو ساختین

این جواب من بود عزیزم یا کس دیگه؟؟

جواب شما بود که دیدم پستتونو پاک کردین عزیزم 

2706