2737
2739
سلام
من هفته دیگه میرم آمنیوسنتز، این کار احتمال سقط داره البته درصدش خیلی کمه، میرم ژیش دکتر حقیقی خیابان امیرآباد
کارش خوبه؟ جایی خوندم که اگر دکتر کارش خوب باشه و باتجربه باشه احتمال سقط خیلی کم میشه
اگه آمنیوسنتز کردین لطفا به من بگین چطوری بود
مرسی مرسی
ناهید جون سلام زن داداش من این آزمایشو همون جا انجام داد هیچ مشکلی هم پیش نیومد اصلا نگران نباش عزیزم کاملا آروم باش و امیدوارم یه نی نی ناز و سالم خدا بهت بده.عزیزم برای من هم دعا کن که نی نی دار بشم باشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهر منم انجام داد تازه دوبار ....خدا روشکر مشکلی براش پیش نیومد(دو بار امپول وارد رحمش کردن.....اخه دفعه اول نینیش کنار نرفته بود)
گر می نخوری طعنه مزن مستان را... بنیاد مکن تو حیله و دستانرا **تو غره بدان مشو که می مینخوری... صد لقمه خوری که می غلام‌ست آنرا (خیام)
2728
سلام
مرسی از همه تون که جوابمو دادین.بالاخره رفتم آمنیوسنتز. خدا رو شکر مشکلی پیش نیومد. اونقدر هم درد نداشت.
جوابش رو دو روز پیش دادند. خدا رو شکر سالمه.
گیتا جون دعا می کنم خدا به زودی بهت یک نی نی بده، یک نی نی سالم. :-)