2733
2739
عنوان

این رفتارش درسته ؟؟

312 بازدید | 21 پست

من با یکی که شرایطش خیلی اکی هست به قصد اشنایی یه هفته ای بود که حرف میزدم‌البته فقط در حد حالو احوال البته یک سال بود که پیگیرم بود از طریق دوستان مشترکمون ولی من اجازه نمیدادم . بعد یه بار که من آنلاین نبودم گفت سلام معلومه کجایی منم گفتم درگیر کارم و بعد گفتم‌کاری داشتی که گفتی بهش برخورد گفت باید مگه کاری داشته باشم بعدا گفت به کارت برس ز زدم‌برنداشت و من البته عذرخواهی کرد براش پیام فرستادم که منظوری نداشتم‌ اما نه جواب پیاممو داد نه ز زده الان یه هفتست من که عاشقش نیستم اون منو خیلی دوست داره میخوام اگه ز زد دیگه جواب ندم مردی که الان گذشت نداره توو زندگی هم نداره با اینکه شرایطش عالیه از هر نظر . به دوست مشترکمون گفته که از حرفم ناراحت شده ولی ز میزنه بهم اما هنوز نزده . نظر شما چیه ؟؟ جواب بدم یا پروندشو ببندم برای همیشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چی بگم،زنگ زدم جواب ندادی، کات

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
جوابشو بده یکمم با خوش رویی برخورد کن باهاش خب عاشقته چکارکنه خواهرمن

حرف خواهرمو می‌زنی اما از قدیم گفتن مرد نیازه زن نازه تازه من اونو توو موقعیتای بدتر قرار ندادم به گفت‌وگو ساده و سوتفاهم ساده بوده اینه فردا توو زندگی چه جوری نمیدونم بدجوری گیر کردم 

2740
چی بگم،زنگ زدم جواب ندادی، کات

اخه به جورایی دوست خواهرم ایناست . اینقدر این واسطه شرمندست گفت یک سال راضیت کردیم که فقط یه بار ببینیش الان که توو چراغ سبز نشون دادی این داره اینجوری میکنه . واسطه بهش گفته تو چرا اینجوری کردی ما دختررو بعد یک سال راضی کردیم  میگه بهم برخورده مغرورم اما ز میزنم . میخوام صد سال نزنه 

از این قهرقهروهاست اینجا تاپیک  این مدای واسه شوهرای قهر قهروشون زیاد میزنن ببین چی میکشن زناشو ...

چی کار کنم رفتار درست چیه ابدا نمیخوام رفتاری دور از شان خودم و خانوادم بکنم . بی نهایت احترام واسم مهمه . 

2706