2752
2734
عنوان

این رفتارش درسته ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 312 بازدید | 21 پست
اخه به جورایی دوست خواهرم ایناست . اینقدر این واسطه شرمندست گفت یک سال راضیت کردیم که فقط یه بار ببی ...

بنظرم عکس العمل نشون نده همینجوری زندگیـعادیتو داشته باش،،،اگه زنگ زد اگه وقت داشتی عادی جواب بده انگار نه انگار،،حالا که فهمیدی غرور داره بازهم بذار اون دنبالت باشه بهش زنگ نزنی هااا

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

خیلی برام تموم شدند مهم نیست با اینکه میگم دخترا ازش خواستگاری میکنن اینقدر همه چیزش اکیه. .بیشتر از این ناراحتم رفتار خوبی در قبال احترام من نکرد ادم اینقد کینه ای . بعد به دوستمون گفته شاید دختره یعنی من ، منو دوست نداره و به زور شماها راضی شده 🙃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرم عکس العمل نشون نده همینجوری زندگیـعادیتو داشته باش،،،اگه زنگ زد اگه وقت داشتی عادی جواب بده ان ...

نه بابا اصلا زنگ چیه . اون موقع هم ز زدم ج نداد نباید میزدم ، به دوستمون میگه من مغرورم . نمیدونم والا 

چی کار کنم رفتار درست چیه ابدا نمیخوام رفتاری دور از شان خودم و خانوادم بکنم . بی نهایت احترام واسم ...

واقعانمیدونم چیکارکنی اما تحمل ادمای اینجوری واقعا سخته خودمنکه نمیتونم مدام مواظب رفتار حرکات وحرفا ی خودم وبقیه باشم تا بهش برنخوره چون بعدا مسلما اینو برای دیگران هم خواهد داشت که مادرت یا دخترعموت یا برادرت...فلان حرکت وکرد وقطع رابطه یا کدورت پیش بیاره ,ضمنا شاید چون عاشقته انتظارداره توهم عاشقش باشی واز اونجایی که نیستی بعداز یه مدت ادم ازنقش بازی کردن یاتظاهرخسته میشه البته اگه واقعا عاشق باشه چون عاشق تحمل یه هفته دوری معشوقشو نداره 

2731
نه بابا اصلا زنگ چیه . اون موقع هم ز زدم ج نداد نباید میزدم ، به دوستمون میگه من مغرورم . نمیدونم وا ...

هرچقدرم مغرور باشه اگه واقعا میخوادت باید غرورشو بذاره زیر پا،،،فعلا نه تحویل بگیر نه رو بده،،،عادیه عادی

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
 واقعانمیدونم چیکارکنی اما تحمل ادمای اینجوری واقعا سخته خودمنکه نمیتونم مدام مواظب رفتار حرکات ...

اره واقعاااا . شایدم داره به قول خودش تنبیه میکنه ، اما من اونی که الان باید ترس از دست دادنمو داشته باشه و اینجوری رفتار میکنه میزارم‌کنار پس فردا که زنش شدم حتما یه هفته توو هال میخوابه یا میره پیش مامانش🤣